• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
387 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Erdem Ağan
  • ADRES: İçmeler Mevkii No:40 BODRUM 48400 TURKEY
  • TELEFON: +90 (252) 444 4 808
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ağanlar; 1961 yılında Erol Ağan tarafından kurulmuş olup bugün şirketimiz Erol beyin oğulları Mazlum, Fatih, Cem ve Erdem Ağan tarafından yönetilmektedir. Ağanlar Tersanesi’nin mevcut imalat ve tekne çekek alanı Akdeniz kıyılarının en gözde tatil kenti Bodrum’un, İçmeler Mevkii’nde bulunmaktadır. Ağanlar Tersanesi her tür ve her amaçlı yat tasarımı, mühendisliği, inşaatı, tamir ve bakım ile konaklama hizmetlerinin tamamının verilebildiği bir yer olup, özellikle Ahşap Bodrum Guleti imalatında rakipsiz bir üne sahiptir.

Ağanlar Tersanesi olarak 34,000 m2 ve 2 parmak iskeleden oluşan kara park alanımızın inşaatı başarıyla tamamlanmış olup; bu alanda 450 ton kapasitesi ile Türkiye’nin en yüksek taşıma kapasitesine sahip travellift hizmet vermeye başlamıştır. Bu lifte ilave 100 ton ve 40 ton liflerimiz de mevcuttur. 120 kişiyi aşkın yetişkin ve tecrübeli personel ile Ağanlar Tersanesi A.Ş. yat sahiplerine 50 yılı aşkın tecrübesiyle her tür ve her genişlik-boy da ki tekne projelerinde; anahtar teslim hizmet sunmaktadır.

Ağanlar Tersanesi’nde vizyon ”Siz hayal edin, biz hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim” olduğundan; en yüksek standartlarda ISO belgemiz ve kalite anlayışımız ile giderek önemi artan bu sektörde var olmak şirketimizin misyonudur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.