• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
760 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İsmail Küçükhüseyin
  • ADRES: Göcek Mahallesi Atatürk Bulvarı No:133-135 48300 Fethiye / MUĞLA
  • TELEFON: 0252 645 14 35
  • SOSYAL MEDYA:
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

Yatçılık sektöründe bütünsel hizmet

1990 yılında Göcek’te kurulan Blues Yatçılık, yirmi yılı aşkın süredir Türkiye’de yatçılığın gelişmesine paralel olarak hizmet alanlarını sürekli geliştirip, bölgede sektörün belirleyici kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Teknik servis ve acenta hizmetleri

Yat sektörüne bütünsel hizmet vermeyi amaçlayan vizyonuyla güçlü teknik servis ve periyodik bakım ağının yanında, Deniz Ticaret Odası ve TURSAB üyesi A grubu seyahat acentası ile mürettebatsız teknelerden lüks motoryatlara, yelkenli yatlardan guletlere kadar mavi yolculuk, gümrüksüz yakıt alımı, liman işlemleri, uçak ve özel tur organizasyonları gibi hizmetleri sunmaktadır.

Yeni tekne satışı ve distribütörlükler

2000’li yılların ikinci yarısında kaliteli ve fiyat/performans açısından avantajlı markaların Türkiye distribütörlüğünü alan Blues Yatçılık; Rinker, Sea Hunt, Mastercraft, Galia, Novurania, Gala, Surmarine, Scanner markalarıyla farklı segmentlerde yeni tekne satışlarında bilinirlik kazanmıştır.

Türkiye çapında servis

Bölgede yat ve deniz araçları malzeme / ekipmanında Yat Market mağazası; bot, motor ve su sporları malzemelerinde AQUA Showroom ile hizmet veren Blues Yatçılık, Bodrum ve İstanbul ofisleriyle deniz ve yatçılıkla ilgili tüm ihtiyaçlara Türkiye çapında çözüm sunabilmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.