• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
443 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cansu Bilgebay
  • ADRES: Özbek Sokak No.1 Kavacık, Beykoz Istanbul
  • TELEFON: 0216 693 3535
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Denpar Makina şirketi 1995 yılında denizcilik ve diğer sektörlerdeki tecrübelerini bir araya getiren dört ortak tarafından kuruldu. O tarihten beri sürdürdüğü müşteri odaklı, ciddi ve sorumlu çalışma tarzı sonucunda sektörde saygın bir konuma geldi. Denpar yaptığı her işte önce müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışır. Şirketin müşteri ilişkilerinde benimsediği ana prensip güvenilir bir şekilde onların talep ve gereksinimlerini karşılamaktır. Dolayısıyla müşterilerimizin ürün ve servis kalitemiz hakkındaki olumlu görüşleri şirketimiz için en hakiki kıymettir.

Kuruluş döneminde YANMAR dizel motorları ve KOHLER deniz jeneratörlerinden oluşan ürün gamı, zaman içinde tersanelerin talep ve ihtiyaçları doğrultusundaki teknolojileri kapsayacak yönde genişlemiştir. Günümüzde tekne dengeleme sistemleri, su jetleri, klimalar ve soğuk odalar, yelken vinçleri ve ekipmanları, güverte vinçleri, pasarellalar ve çeşitli kapılar, tatlı su yapıcıları, su altı aydınlatma sistemleri, özel pervaneler ve akıllı denetim sistemleri gibi kategorilerdeki ürünleriyle dünyaca saygın pek çok marka Denpar kataloğundaki yerini almaktadır.

Denpar’ın kendini sürekli geliştirme felsefesi tüm şirket kadrosuna sirayet etmiştir. 1995’ten bugüne şirketimiz personel eğitimi, servis ve depolama konularında hep daha ilerisini hedef koymuştur. Servis teşkilatımız gelişen teknoloji ve değişen tekne kullanımı şartlarının doğurduğu ihtiyaçlara yanıt verecek düzeye ve ehliyete yükseltilmiştir.

 

Ürün Grupları:

-Akğ Konveyör

-Deniz Giyim ve Spor Aksesuarları

-Direkler, Sabit ve Hareketli Arma Malzemeleri

-Seyir Cihazları

-Elektrik Sistemleri

-Flaplar

-Halatlar, dümenler

-Şanzımanlar

-Kaplin

-Su yapıcı

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.