• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
2,580 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Nihat ÇAKAR
  • ADRES: Fevzi Çakmak Caddesi Ece Marina Yılmaz Yılmaz İş Hanı No:23/A Fethiye
  • TELEFON: 0 (252) 614 0014
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 23:00
SERVİS SAATLERİ 00:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ MUĞLA

FİRMA HAKKINDA

Ece Yachting HASMAK Turizm Tic. Ltd. Şti. bünyesinde faaliyet gösteren ve mavi yolculuk tutkunlarına en uygun şartlarda en kaliteli hizmeti sunabilmeyi hedefleyen, Fethiye, Göcek, Marmaris, Bozburun, Datça, Bodrum, Kos , Rodos başlangıç ve bitişli mavi tur organizasyonları yapan yılın 12 ayı açık Fethiye merkezli bir firmadır. Firmamız Türkiye Yat İşletmecileri&Yatırımcıları&Broker ve Acenteleri Derneği ( TYBA ), Feyider kurucu üyelerinden, 4492 sicil numaralı Fethiye Ticaret Odası üyesi , 4492/187 sicil numaralı Fethiye Deniz Ticaret Odası üyesi ve 2402 nolu Türsab üyesi olup 2002 yılından bu yana başta deniz turizmi olmak üzere tüm turizm faaliyetlerinisunmaktadır.

Firmamız değişik tip ve boylarda başta gulet olmak üzere trawler, motoryat, yelkenli ve katamaran kiralama hizmeti vermekte ve kabin kiralama programları organize etmektedir. Portföyümüzde yer alan yaklaşık 600 teknenin içinde; donatanı olduğumuz, sezonluk kiralama yaparak pazarladıklarımız, ana acentesi olduklarımız ve parça başı çalıştığımız tekneler bulunmaktadır. Portföyümüze tekneleri eklerken maksimum misafir memnuniyetini hedeflemekteyiz. Mavi yolculukta tekne kalitesi ve kullanılan malzemeler her ne kadar iyi ve kaliteli olursa olsun, esas görevin personele düştüğünün bilincindeyiz. Bu bağlamda güler yüzlü, kibar ve sektörde uzun yıllar hizmet vermiş konusunda deneyimli ekipler ile çalışmaya özen göstermekteyiz.

Hedeflediğimiz yolda 2002 yılından bu yana edindiğimiz tecrübelerimizi yat satış ve satış sonrası hizmetleriyle desteklemeyi sürdüren firmamız sizlerden aldığı güçle denizcilik alanında çalışmalarını ara vermeksizin sürdürmeye devam etmekte ve değerli misafirlerimizi beklentilerine en uygun tekneler ve ekiplerle buluşturarak yıllarca hizmet verebileceğimiz memnuniyetleri sunma gayretiyle ilerlemekteyiz.

Yıllardır sektörde çok sayıda misafirlerimize hizmet veren Ece Yachting olarak fiyat – ürün kalite endeksi göz önüne alındığında her zaman sizlerin yanında olmak esas görevimizdir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.