• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

Boat Show Eurasia – Kara 2019

669 ZİYARETÇİ
  • EKLENME TARİHİ: Ağustos 1, 2018 12:35 pm
  • TARİH: 16 - 25 Şubat 2019
  • WEB ADRESİ: http://kara.boatshoweurasia.com.tr
  • ORGANİZATÖR: VİA Fuarcılık
  • YER: Viaport Marina / Tuzla

ETKİNLİK HAKKINDA

Boat Show Eurasia – Kara

 Fuar Alanı : Viaport Marina / Tuzla

 Tarih: 16-25 Şubat 2019

 Sergilenecek Ürünler : Motoryat, yelkenli, sürat teknesi, deniz ekipmanları, charter firmaları, deniz motosikletleri, motorlar, bot, tekne elektroniği, sektör dergileri, tekstil ürünleri

 Ziyaret Saatleri : 11:00 – 20:00

 Beklenen Ziyaretçi : 50.000 +

 Katılımcı Firma Adedi : 200 +

 Sergilenecek Tekne Adedi : 200 +

 Sergilenecek Marka Adedi : 500 +

Boat Show Eurasia Fuarı, dünyaca ünlü markaların yeni tekne modellerini görüp 2018 için siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır. Fuarda 250’ den fazla tekne sergilenecek olup, bu tarihlere özel düzenlenecek olan etkinlikler de fuara renk katacaktır.

Tekne ekipman ve aksesuarlarında tüm yeniliklerin tanıtıldığı, amatör denizcilik kulüpleri ve yelken kulüplerinin eğitimler verdiği, her bütçeye uygun tekne ve tekne ekipman yelpazesinin sunulacağı Boat Show Eurasia’ da daha bir çok etkinlik sizleri beklemektedir.

Boat Show Eurasia Fuarı, dünyaca ünlü markaların karada ve denizde 2018 yeni tekne modellerini Dusseldorf’tan sonra ilk defa Viaport Marina, Tuzla’da görüp siparişlerini verebilecekleri, aynı zamanda ekipman tarafında en yeni modelleri, kampanyalı ve özel fiyatlarla bulabilecekleri doğru adres olacaktır. Fuarda 200’ den fazla tekne sergilenecek olup, bu tarihlere özel düzenlenecek olan etkinlikler de fuara renk katacaktır. Diğer Şubat Fuarlarının aksine ilk defa bu sene katamaranlar bu fuarda denizseverlerin beğenisine sunulacaktır.

Tekne ekipman ve aksesuarlarında tüm yeniliklerin tanıtıldığı, amatör denizcilik kulüpleri ve yelken kulüplerinin eğitimler vereceği, her bütçeye uygun tekne ve tekne ekipman yelpazesinin sunulacağı Boat Show Eurasia’ da daha bir çok etkinlik sizleri beklemektedir.

Tekne sahibi olmak isteyen herkesin, her zevke göre tekne bulabilecekleri, tekne ile denize çıkıp test sürüşü yapabilecekleri Türkiye’ nin en büyük fuarı olacaktır.