• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
413 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Kavaklı Mahallesi Kıble Sokak no:8 Silivri, İstanbul
  • TELEFON: +90 212 723 45 45
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

GCL Geri Kazanım, İstanbul’da 2014 yılında elektronik atık problemine karşı çevreye duyarlı çözümler üretmek amacıyla kurulmuştur. 2014 de 15 kişilik bir kadro ile işe başlayan GCL, 5 yıl gibi kısa bir sürede 3 kıtada 12 ülkede kurduğu atık tesisleri ve 200 den fazla çalışanıyla elektronik atık geri dönüşümü sektörünün sadece Türkiye’de değil, dünyada da en önemli oyuncularından biri haline gelmiştir.

 

Sektörde 15 yılı aşan bilgi birikimine sahip teknik ve idari kadro, e-atık ve değerli metal geri dönüşüm sektörünün en tecrübeli ekibidir.

 

İstanbul Silivri’de bulunan elektronik atık geri dönüşüm tesisimizde bir çok çeşit elektronik atık sökülerek, parçalanarak ve ayrılarak işlenmekte ve ülke ekonomimize katkı sağlanmaktadır. Yurtdışındaki tesislerimiz de bulundukları ülkelerde istihdama, ekonomiye, çevre ve halk sağlığına katkıda bulunmaktadır.

 

Güçlü aile bağları, yoğun kurum içi bilgi paylaşımı, işine kalpten bağlı çalışanları ve piyasadaki bilinen dürüstlüğü ve saygınlığı GCL’ nin en önemli varlıklarıdır.

 

Geri dönüşüm felsefemiz  müşterilerimizi, çalışanlarımızı ve çevremizi korumak üzerine kurulmuştur.

 

GCL (GLOBAL, COMPETITIVE, LEADER)

 

Global, Rekabetçi, Lider!

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.