• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
344 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: İbrahim Yazıcı
  • ADRES: Tepe Mahallesi. Barbaros Caddesi No:175 Yat Limanı Marmaris - Muğla / Türkiye
  • TELEFON: +90252 412 12 87
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Genç ve dinamik kadrosuyla 2008 yılında kurulan GuletPoint; tecrübesini, kurucularının uzunca yıllar gulet sektörüne vermiş olduğu hizmetlere borçludur.
Bir aile şirketi olan kuruluşumuz, bu işe çekirdeğinden başlayarak, basamakları sağlam ve hızlı adımlarla çıkmıştır.
Geçen süre zarfında edinmiş olduğu 6 tekne ile birlikte başarısını tüm turizm piyasasına kanıtlamış, kısa bir süre içerisinde de takdir ve beğenileri kazanmıştır.

Ailemizin Marmaris’te kurulmasının en önemli sebebi, Marmaris’in mavi yolculuğun kalbi olarak kabul edilmesidir.
Bodrum’dan başlayarak; Datça, Fethiye, Göcek, Kekova ve bunların yanı sıra komşu Yunan Adalarına kadar geniş bir rotanın izlenmesini sağlayabilen Marmaris, gulet seyahatinin merkezidir.

2008 yılında, Laila Deniz teknemiz ile birlikte çıktığımız bu yolculukta, bizleri tercih eden misafirlerimizin, zaman içerisinde ailemizin birer parçası haline dönüşmeleri şirketimizi her zaman gururlandırmaktadır.
Ailemizin bu denli genişlemesinde en büyük katkıyı sağlayan tüm misafirlerimize en içten teşekkürlerimizi sunmaktayız.

Ayrıca misafirlerimizin memnuniyetlerinde çok büyük katkıları olan, başından beri bizlerle birlikte yürüyen tüm tekne personelimizin de emeğine, çabasına, tecrübesine ve güler yüzüne huzurlarınızda teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz.

Misyonumuz; kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışımız ile misafirlerimizin tüm beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilmek, memnuniyetlerini artırabilmek ve akıllarından bile geçiremeyecekleri hizmetleri onlara sağlayıp, her zaman tercih edilen, güvenilen, tavsiye edilen bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz; yenilikçi, akılcı ve sorumlu yaklaşımlarımız ile bölgemizde liderliği kimseye kaptırmamaktır.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.