• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Ekim 9, 2019 7:09 am

Atak Yachts P35 Beklentilerin Ötesinde

Atak Yachts P35 Beklentilerin Ötesinde

Ergonomi ve ferahlığın temel alınarak tasarlandığı Atak Yachts P35, 10.6metre boyunda bir tekneden beklenenlerden daha fazlasını sunuyor.

 

Rakiplerinden farklı olarak P35 modeli, geniş iç hacmi, konforlu güneşlenme alanları ve genelde megayatlarda görülen açılan balkonları ile görenleri büyülüyor. Salon ve kamaları 2 metreden daha yüksek olan P35 modelinin 3.70metre olan eni açılan bordaları sayesinde 5.5 metreye ulaşıyor. Elektrikli sky roof özelliği ve geniş camlar bir yandan kullanıcıların deniz ile bağını güçlendirirken diğer yandan aydınlık bir atmosfer yaratıyor.

 

Tasarım süreci Mayıs 2016’da başlayan P35 modelinin üretim sürecine Ocak 2017’de adım atıldı. Geniş iç hacmiyle görenleri büyüleyen Atak Yachts P35 modeli Temmuz 2018’de suya indi. P35 model adıyla Can Atak tarafından tasarlanan yatın mühendisliğini OEK Marine üstlenilirken, Marin Craft’ın kurucusu ve Dinamar Marine’in sahibi Doğan Yalaz tarafından oluşturulan ekiple birlikte üretimi destekleniyor.

 

Atak Yachts P35  Ferahlık ve Konforu Bir Araya Getiriyor

 

10.60 metre boyundaki 3 kamaralı yat, alışılageldik oranın dışında 3.70 metre genişliğe sahip ve aynı zamanda bordaları açılınca 5.5 metreye genişliyor. Rakiplerine göre oldukça geniş iç hacmine sahip olan P35, salonda 2.5 metre, banyo, master cabin ve misafir kabininde 2.05 metre yüksekliği ile kolay hareket imkanı sağlamakta. 10.60 metreden daha büyük yatlarda bulabileceğiniz rahat dolaşım olanağı, P35 modelinde karşımızda…

 

Bordaları dışarı açılarak, 90 cm eninde 3.30 metre boyundaki platformlarda güneşlenme alanları ve pencereleri açılıp bara dönüşen mutfak ile karşılıklı gelen oturakları mevcut. Mega yatlarda kullanımı yaygınlaşan bu özelliğin efektif bir biçimde P35’te kullanılması, nispeten kısa boylu teknelerde de kullanılabileceğini ve lüksün yakalanabileceğini kanıtlar nitelikte.

 

Master kabin içerisinde king size yatağın etrafında rahatça yürüme olanağının yanı sıra, sancak ve iskele tarafında da oturma, borda boyunca uzanabilme ve büyük camlardan etrafı seyredilebilme imkanı mevcut.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.