• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Nisan 6, 2020 6:27 am

Billur Cam ile Teknenizde Kalite Sizi Takip Edecek

Billur Cam ile Teknenizde Kalite Sizi Takip Edecek

1992 yılında İstanbul Hadımköy’de 25.000 metrekare açık, 10.000 metrekare kapalı alanda üretim tesisini kuran ve günün teknik ve idari şartlarına uygun ISO 9001 belgesi ile yüksek kapasiteli güvenlik camları üretimi gerçekleştiren Billur Cam, yapı , otomotiv , gemi ve havacılık sektörlerinin üstün özellikli cam ihityacını karşılamakta ve ülke ekonomisine katkı sağlamakta. Billur Cam Endüstrisi, istisnai optik kalite ve yenilikçi çözümleriyle imal ettiği nitelikli cam ürünleri ile tanınıyor. Firma 1995 yılından bu yana yurtdışı pazarlarda BCE GLASS markasını ve ülkemizi, yapılan prestijli projeler ve tanıtım etkinlikleri ile başarıyla tanıtarak günümüzde üretiminin %60’ını başta Avrupa ülkeleri olmak üzere yurtdışına ihraç ediyor.

Yat ve Gemi Camlarınız BCE Glass’a Emanet

 

Yat ve gemi camları konusunda dünya çapında kapsamlı çözüm sunabilen birkaç firmadan biri olan Billur Cam Endüstrisi dünyanın en üst seviye yat projelerine imza atıyor. Tasarımdan montaj sonrasına kadar BCE uzmanları hızlı etkin bir şekilde müşterilerine çözüm üretiyor. En nitelikli cam ünitelerini üretebilmek her zaman en iyi sonucu elde etmek yeterli olmayabiliyor. Billur Cam projenin tasarım ve inşa aşamalarında detaylı öneri ve teknik destek hizmeti sunuyor. Aynı zamanda isteğe uygun özel destek ve gereksinimlerini karşılayacak gerekli çözümler sağlıyor.

 

Mimari Camlar Konusunda Türkiye’de Öncü

 

Billur Cam Endüstrisi mimari camlar bölümü, yenilikçi genç ruhu ve 34 yıllık tecrübesi ile yapı ve iç dekorasyon sektörüne geniş çeşitli ve yüksek kaliteli cam çözümleri sunuyor. BCE mimari camlar konusunda Türkiye’de daha önce üretilemeyen özel camların üretimini gerçekleştirerek ülkemizde önemli bir boşluğu doldurdu.

Bütün çözümler, müşterinin taleplerine ve vizyonuna göre en verimli şekilde geliştiriliyor. Bu nedenle yapı camları ürün yelpazesi esnek ve çok çeşitli. Firma her yapı projesinin özel ihtiyacını karşılamak hedefiyle birlikte devamlı gelişim içinde.

Yat ve Gemi Camları ve Mimari Camların yanı sıra Zırhlı Camlar, Otomotiv Camları ve Havacılık Camları alanında da sektöründe öncülük yaparak üretimlerine ve sektöre güç,kazanç ve güven katıyor.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.