• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Nisan 3, 2020 6:51 am

BTS Marin, Dünya Denizcilik Sektörünün lider markalarının Türkiye temsilcisi

BTS Marin,  Dünya Denizcilik Sektörünün lider markalarının Türkiye temsilcisi

BTS Marin, Dünya Denizcilik Sektörüne yenilikçi ürünler kazandıran global şirketlerin ürünlerini Türkiye’de satışa sunuyor.

 

2014 yılında CMC Marine ekipmanlarının satış ve servisi ile Marin sektöre merhaba diyen BTS Marin hali hazırda CMC Marine, FITLOCK, Propglide, Steelhead Marine ve Space Age Composites adlı firmaların Türkiye temsilciliğini yapıyor. Bunun yanı sıra yatlara mühendislik çözümleri sunan BTS Marin Türkiye’nin çeşitli marinalarında ve tersanelerinde kullanıcılara hizmet veriyor.

CMC Marine ürün gamında elektrikli fin stabilizer, elektrikli manevra pervaneleri ve hidrolik manevra pervaneleri mevcut.

 

Mobilya altyapısı imalatında aranan marka FITLOCK

 

Mobilya panellerinin sökülür takılır olmasına olanak sağlayan bağlantı aparatlarını üreten FITLOCK’un ürün gamında mobilya altyapısının çeşitli alternatiflerle kurulmasına olanak sağlayan onlarca ürün yer alıyor.

Özellikle derzli tavan panellerinde derz çizgilerinin 4 mm’e kadar ayarlanmasına olanak veren aparatlar Türkiye’de tanıtıldığı zamandan günümüze kullanıcıların ilgisini dikkat çekici şekilde çekmeyi başardı.

FITLOCK, panel bağlantısında; plastik olarak sert ya da yumuşak ve metal olarak krom ya da çinko kaplama bağlantı aparatları üretiyor. Metal olan ürünler 500GRT üzeri yeni inşa ve refit projelerde klas kurallarına uygunluk sağlıyor.

 Fitlock zorlu testlerden geçerek Italya’da birçok seri ve butik süperyat üreticisinin devamlı kullandığı bir ürün haline geldi.

Propglide Türkiye’de kullanıcı sayısını artırıyor

 

Amerika’da yıllarca süren titiz araştırmaların sonunda geliştirilmiş dönen aksam koruyucu malzemesi PROPGLIDE; yatların şaft ve pervanelerinin üzerine sürülerek yüzeyin kaygan hale getirilmesine olanak sağlıyor.

Böylelikle pervane ve şaft üzerinde, direnç yaratarak verimin önemli ölçüde düşmesine neden olan kabuklu deniz organizmalarının yüzeye yapışma olasılığının asgariye düşürülmesi amaçlanıyor.  PropGlide kaplama yapıldığı yüzeyi aşırı kaygan hale getirerek canlıların tutunmasını engellerken bunu zehirleyici bir etkiye neden olmadan yapıyor.

Uygulaması oldukça kolay ancak titizlik ve hassasiyet isteyen Propglide ürünleri kullanıcıların Türkiye ve tüm dünyada haklı takdirini kazandı.

 

 

Dünya’da önde gelen tekne üreticilerinin tercihi Steelhead Marine

Steelhead Marine 100% Kanada’da üretilen ve Premium kalite bileşenleri üzerinde barındıran, dayanıklı, güvenilir ve uzun süre bakım gerektirmeyen yat vinçleri üretiyor. Steelhead Marine kaldırma kapasitesi 360 kg ile 4500 kg arasında değişen, değişik bağlantı sehpalarına sahip. Lineer vinci yardımıyla sessiz, kompozit ipi ile ellerin yağlanmasına neden olmayan, kompakt yapıda ve  bu sayede  rakiplerinden ayrılıyor.

Oldukça yüksek kaldırma kapasitesi/vinç ağırlığı oranı ile rakiplerinden ayrışan vinçler üreterek gerek üreticilerin gerekse kullanıcıların ilgisini üzerinde toplamayı başarmış olan Steelhead Marine, dünyada önde gelen tekne üreticilerinin standart markası haline geldi.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.