• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Kasım 13, 2019 7:34 am

Denizdeki tek adresiniz Ema Denizcilik

Denizdeki tek adresiniz Ema Denizcilik

 

2000 yılında, sektöre giriş yapan Ema Denizcilik her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefleyerek sektörde 19 yılı geride bıraktı… Sektör deneyimini, üretkenlik ve profesyonel kadro ile birleştiren firma kalitesiyle, adından başarılı bir şekilde söz ettiriyor.

 

Ema Denizcilik motor,yat,gulet,yelkenli tekne vb. deniz taşıtlarında üst düzey kalite sunan, aynı şekilde üretim için gerekli olan CE belgesine sahip. Ayrıca özgün model ve ürün tasarımı yaratmak için gerekli K-Q TSE -ISO-EN 9000 kalite belgesi de Ema Denizcilik’te mevcut. Diğer yan malzemeler için ise Sikaflex Auto, Ema kalitesinin bir göstergesi olarak ön plana çıkıyor.

 

Ayrıca kullanılan alüminyumlar, deniz suyundaki oksitlenmeye karşı Ema Denizcilik tarafından özel olarak 1. sınıf kalitede üretiliyor. Ürünler özel olarak polisaj yapıldıktan sonra tuzlu sudaki korozyonu önlemek için eloksal yapılıyor.

      

Kusursuz hizmet ve hizmet sonrası başarı için gerekli olan tüm ekip ve ekipmana sahip olan, Ema Denizcilik müşteri için en iyi adres olmayı hedefliyor. Yılların getirdiği deneyim ve birikim ile kalite,estetik ve güvenliği en üst seviyede tutarak hizmet vermeye devam ediyor.

   

 

Firma Bilgileri

Ema Denizcilik
+90 216 494 28 99 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.