• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Kasım 13, 2019 10:57 am

DENİZİN GÖKYÜZÜ İLE BİRLEŞTİĞİ YER…

DENİZİN GÖKYÜZÜ İLE BİRLEŞTİĞİ YER…

Bir hikayem var… Dinlemek ister misiniz?

Sizden bir kaç dakikanızı isteyeceğim. Ben Ramazan Kaptan.  Balıkçı bir babanın oğluyum. Babamın bana bıraktığı emek ile başladım bu yola 13 yaşında çalışmaya basladım ve 35 seneden beri bu sektörün içindeyim, kendi teknemi işletiyorum. Bu benim dördüncü teknem. Teknem 32 m boyunda 8 m eninde geniş ve rahat bir yapıya sahip. Güverte ve flybeach tik ağacından bordadaki mamun ağacına kadar özel olarak yapılarak teknemizi daha şık göz kamaştırıcı hale getirdi.

Teknenin kıçında geniş oturma yerleri, flybeachde içkinizi yudumlayabileceğiniz bir alan ve jakuzide tüm günün yorgunluğunu atabileceğiniz bir an vadediyoruz…

 

 

Güneşlenmek isterseniz herkes için ayrılan güneşliklere uzanabilir.ya da isterseniz ön oturma gruplarında seyirin tadını çıkarabilirsiniz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dışarıda ve içeride barımız mevcut. Güne güneşin doğuşunu izleyerek yapacağınız bir kahvaltı ile başlayabilir, günün yorgunluğunu ailenizle beraber size özel hazırlanan akşam yemeğiyle giderebilirsiniz.

 

2 master 4 double olmaz üzere 6 kabini mevcut teknemizin. Kabinlerde sizinle özel olarak ilgilenecek house kepperımız her zaman hizmetinizde. Hostesimiz ise her daim yanınızda. Aşçımız lezzetli dokunuşlarıyla size Türk yemekleri sunacak.

 

Bizler yaptığımız işi seviyoruz ve en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Bizler misafirimizin yüzündeki gülümsemenin sebebi olmak istiyoruz. Bizler bir aile şirketiyiz ve bu sıcaklığı misafirlerimizle paylaşıyoruz. Ülkem 3 tarafı denizlerle çevrili doğası,denizi,kültürü, ve tarihi geçmişiyle tatil cenneti.

 

 

 

 

BEN RAMAZAN KAPTAN, SİZLERİ BU CENNETE DAVET EDİYORUM!

Instagram: @sdoguyacht

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.