• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Mart 27, 2020 10:01 am

Farklı Bir Mavi Yolculuk Anlayışı ile Hera Yatçılık

Farklı Bir Mavi Yolculuk Anlayışı ile Hera Yatçılık

Sektördeki uzun yıllar boyu edindikleri deneyimlerini birleştiren iki genç kadın girişimci Anja Van der Wal ve Arzu Gerçek tarafından kurulan Hera Yatçılık farklılık yaratan ticaret ve yatçılık anlayışıyla Marmaris’te hizmet veriyor. Bu harika işletme en üst seviyede stil, hizmet ve kaliteyi sunuyor.  Bu kalite ve zevk mavi yolculuğa başlamadan size huzuru hissettiriyor. Hera Yatçılık bünyesinde her bütçeye uygun farklı tekne seçenekleri  mümkün. Seyahat sırasında nerede ne yapılması gerektiği konusunda müşteriyi bilinçlendiren bir hizmet sistemi mevcut.  Anja ve Arzu Hanım oldukça net tavsiyelerde bulunarak seyahatinizi zengin hale getiriyorlar. Yat kiralama alanında Türkiye dışında uluslararası hizmet veren Hera Yatçılık Yunanistan, Hırvatistan, Karadağ ve İtalya’da da ( Sardunya ve Sicilya) yine aynı kalitede sonsuzluğa akan mavi yolculuğu ayağınıza getiriyor. Özel kiralama ile istekler düzeyinde müşterilerine düzenlemeler yapıp kişiye özel hizmet imkanı sunan firma güvenilir, sadık ve tutkulu bir hizmet anlayışıyla sektöründe hep tercih ediliyor.

Oldukça Farklı Bir Yolculuk;  Health & Fit Özel Gulet

 

Health & Fit, özel gulet kiralama müşterileri için %100 kendinize ve benliğinize odaklanma fırsatı veriyor. Sağlıklı beslenmeye adanmış toplam 7 gün, bunların hepsi Türkiye ve Yunanistan’ın parlak ve mutluluk veren güneşi, mavisiyle huzur veren denizi ile gerçekleşiyor. Bu seyahatte fantastik bir tur gerçekleştirilirken, otel bünyesinde ki özel lisanslı kişisel antrenör Ata Akkoç ile 1 haftalık fitness programı düzenleniyor. Tüm spor ve sağlıklı yaşam aktiviteleri seyahat sırasında sizi körfezden Akdeniz’in başka bir ıssız plajına götürecek. Oldukça dikkat çeken çarpıcı guletin üzerinde veya çevresinde gerçekleşecek. Kendiniz için bolca zaman, şnorkel, yüzme, güneşlenme veya farklı bir aktivite yapmak isterseniz de teknenin imkanları size olanak sağlıyor. Özel kiralama gulet seyahatinde sadece sağlık ve formda programının yanı sıra ülkeyi keşfetmek için yeterli zaman ve alan bırakılıyor.

 

7 gün kendinize armağan edebileceğiniz “Sağlık ve Fit Gulet”in öne çıkan yanları şöyle:

 

  • Varıştan önce fıtness ve yaşam tarzı değerlendirmesi
  • Günlük hareket değerlendirilmesi
  • Günlük 2 fitness dersi ( yer ve zaman değiştiriliyor)
  • Günlük ev yapımı smoothies ve meyve suları
  • Günlük yürüyüş seçenekleri
  • 7 günlük özel lisanslı kişisel antrenör

  

Tercih edilen her gulette Health & Fit gulet yolculukları düzenleniyor. Örnek olarak kullanılan gulet, maksimum 8 kişi için uygun olan Beyaz Gül Guleti oluyor. Daha büyük bir gruba katılmak istenirse, kişi sayısına göre daha büyük bir gulet bulunabiliyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.