• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Nisan 8, 2019 7:48 am

Fiber Tekne Üretiminde Kalitenin ve Güvenin Adresi Anıl Marin

Fiber Tekne Üretiminde Kalitenin ve Güvenin Adresi Anıl Marin

 

Fiber gövdeli tekneler, amatör kullanım amaçlı tekne seçiminde günümüzde en çok tercih edilen teknelerin başında gelmektedir.

 

Özellikle son 20 yılda daha çok gelişen ve dayanıklılıkları artan fiber tekneler, hafif bir malzemeye sahip olmaları, hafif olduklarından dolayı daha hızlı gitmeleri ve daha düşük yakıt maliyeti sağlamalarından dolayı tercih sebebi olmaktadır.

 

İyi bakıldığında 50 yıla kadar kullanım imkanı sağlayan fiber tekneler, aynı zamanda bakım-onarım ve temizliğinin basitliği ile de ön plana çıkıyor.

 

2001 yılından bu yana fiberglass tekne üretimi yapmakta olan Anıl Marin’in fiberglass tekne modellerini inceledik.

 

ANIL MARİN 6.80 Open

 

Geniş iç hacmiyle sınıfının en rahat teknesi olan 6.80 Open, konsol içindeki kamarasıyla kullanıcılara dinlenmeleri ve bolca malzeme koyabilmeleri için yeni alternatifler sunuyor. Standartları çok fazla olan 6.80 Open elektrikli livar, Flexi Teak, duş, müzik sistemi gibi opsiyonelleri standart aksesuarına ekledi. Çift motor takılma özelliği ile kullanıcıya emniyet ve tork sağlayan tekne, Anıl Marin farkıyla kullanıcıyla buluşuyor!

 

Teknik Özellikler

 

Boy: 6,80 cm

En: 2,60 cm

Ağırlık: 1100 kg

Kapasite: 6 kişi

Su Kesimi: 38 cm

Max.Güç: 300 hp

Kategori: CE

Şaft: XL

 

8.09 WA

 

8.09 WA Geniş, rahat ve kullanışlı kamarası her şeyi elinizin altına sunuyor. Ön tarafında yer alan güneşlenme ve dinlenme alanı ile çok keyifli zaman geçirebilirsiniz. Günlük eşyalarınızı koyabileceğiniz genel kullanım dolapları ve bölmeler mevcut. 4 kişilik bir ailenin rahatlıkla kalabileceği ve bir hafta sonu tatili geçirebileceği genişlikte olan teknenin kullanımı ortadan olduğu için rahat ve güvenli bir sürüş yapabiliyorsunuz. Arka kıça yakın fiber rolbarı hem güverte aydınlatmaya hem de diğer aksesuarlara ev sahipliği yapıyor. Arka kısımda 6 kişinin rahatlıkla yemek yiyerek sohbet edebileceği oturma grubu ve masa bulunuyor. Dinlence kısmında ise duş yer alıyor. Standardında bulunan birçok aksesuarın diğer aynı boy teknelerde opsiyonel seçenek olarak görüldüğü 8.09 WA deniz severlerin beklentilerini karşılayacak nitelikte.

 

Teknik Özellikler

 

Boy: 8.09 cm

En: 2.85 cm

Ağırlık: 2250 kg

Kapasite: 8 kişi

Su Kesimi: 45 cm

Max. Güç: 400 hp

Kategori: CE

Şaft: XL

 

5.15 CC

 

5.15 CC yenilenen geniş iç hacmiyle kullanıcıya konfor ve rahatlık sağlar. 5.15 CC‘nin avantajlarıyla balık tutarken, gezintilerinizdez ve su sporlarından çok daha fazla keyif alacaksınız. Geniş depolama alanları ile teknenin dışında sizi rahatsız edecek malzeme kalmaz, elektrikli canlı livar ile kullanıcısına balıkta büyük avantaj sağlar.

 

 

Teknik Özellikler:

Boy : 515 cm.

En : 226 cm.

Ağırlık : 650 kg.

Kapasite : 5 kişi

Su Kesimi :   27 cm

Max. Güç  :    130  HP

Kategori :  CE

 

Firma Bilgileri

Anıl Marin Turizm
0212 885 51 18 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.