• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Aralık 3, 2019 2:25 pm

FLIR’in yeni M serisi termal kameralarını keşfedin

FLIR’in yeni M serisi termal kameralarını keşfedin

FLIR’in yeni M Serisi termal kameraları uygun fiyatı ve ufak boyutlarıyla kullanıcılardan tam not alıyor.  Sağa-sola-aşağı-yukarı dönebilen ayarlanabilir eğimli kamera, BosonTM termal çekirdek ile gece görüşünü 320×240 piksel termal çözünürlüğe çıkarıyor.

 

Kameranın teknik özelliklerine bakacak olursak, IP video teknolojisine sahip M serisi fazla kabloya ihtiyaç duymaz ve kurulumu çok basit. 2x dijital zoom ile gece karanlığında veya zorlu hava şartlarında su üstündeki her şeyi net bir şekilde görmenizi sağlıyor.

 

 

FLIR M232

 

FLIR M232 ayarlanabilir eğimli (pan-tilt) marin termal kamera boyutu ve uygun fiyatıyla ön plana çıkıyor. Boson termal çekirdek ile M232 gece görüşünü 320×240 piksel termal çözünürlüğe çıkaran kamera 4X dijital zoom özelliğine sahip. M100 ayrıca IP video teknolojisini kullanarak kablo kalabalığını elimine ederek kurulumu kolaylaştırıyor.

 

 

FLIR M100

 

FLIR M100 ayarlanabilir eğimli marin termal kamera da M232 gibi boyutu ve uygun fiyatıyla kullanıcısını mutlu ediyor. Boson termal çekirdek ile M100 gece görüşünü 320×240 piksel termal çözünürlüğe çıkaran kamera 2X dijital zoom özelliğine sahip. M100 serinin diğer modelleri gibi,  IP video teknolojisini kullanarak kablo kalabalığını elimine ederek kurulumu da kolaylaştırıyor.

 

FLIR ürünleri teknik destek ve servis ihtiyaçlarınızda kaliteli hizmetten faydalanmak ve deniz üstünde kendinizi güvende hissetmek için Raymarine Bodrum yetkili bayisi CSA Marin ile iletişime geçebilirsiniz.

İnstagram: @bodrum_raymarine

⚓️www.csamarin.com⚓️

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.