• info@yachtlifetravel.com - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Şubat 13, 2019 1:00 pm

GARMİN ÜRÜNLERİ BAYTEKİN GÜVENCESİ İLE TÜRKİYE’DE

GARMİN ÜRÜNLERİ BAYTEKİN GÜVENCESİ İLE TÜRKİYE’DE

41 yıl önce İstanbul Karaköy’de kurulan Baytekin Teknik Cihazlar sektöre girişini ölçüm cihazları ve madenci pusulaları temin ederek gerçekleştirmiştir. 1996 yılında Garmin markasının Türkiye distribütörlüğünü aldıktan sonra navigasyon ve GPS teknolojilerine yükselen talebin de desteği ile kısa sürede pazarda öne çıkan firmalardan biri haline geldi. Geçtiğimiz 5 yılda; koşu, sağlıklı yaşam, spor trendlerinin de yükselişi ile Türkiye’deki akıllı spor saati pazarının %80’ine sahip olan firma spor saatleri ve aksesuarlarının yanında; Garmin’in hali hazırda ürün yelpazesinde bulunan radarlar, chartplotterlar, sonar cihazları, balık bulucular, el tipi GPS cihazları vb denizcilik ve outdoor çözümlerini de uzun yıllardır tüketicileri ile buluşturmaktadır.

 

Baytekin, inşaat, maden, jeodezi, denizcilik, outdoor, fitness, mimarlık, arkeoloji, tarım sektörlerine toptan ve perakende olarak hizmet vermektedir.

Firma bu yıl Boat Show  fuarında yeni ürünlerini tüketicileriyle buluşturmaya hazırlanıyor.

 

Bu yıl tekneler için ses sistemleri üreten Fusion markasının ürünlerini de Garmin markasıyla birlikte standında tanıtacak.

 

Garmin’in sonar teknolojisinde çığır açan Panoptix Live Scope ürünü, amatör ve profesyonel balıkçıların tercihi Striker Plus serisi, GC 200 IP kameralar ve yeni chartplotterlar Baytekin standında tüketicilerin beğenisine sunulacak.

Firma Bilgileri

Baytekin Teknik Cihazlar
0555 981 69 88 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.