• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Mart 27, 2020 12:26 pm

Gezi, sportif balıkçılık ve günlük kullanım için ideal bir tekne: İSATEK SAMBA 570

Gezi, sportif balıkçılık ve günlük kullanım için ideal bir tekne: İSATEK SAMBA 570

İsatek Tekne tam 42 yıldır gerek arkadaşlarınız gerek aileniz ile birlikte maviliklere açılabileceğiniz kaliteli ve güvenli ürünler üretiyor…


Samba 570 modeli 5,70 metre uzunluğa ve 2,15 metre gövde genişliğine sahip. 6 kişiye kadar ağırlama kapasitesi olan tekne, minimum 50 hp ile 25 knota, maksimum 115 hp ile 55 knota erişebiliyor.

Uzun gövdesi ile dalgalara karşı dayanıklı, draft seviyesi ile serpinti yapmayan, hem gezi hem sportif amaçlı tasarıma sahip bir model. Samba 570 gezi, sportif balıkçılık ve günlük kullanımlar için uygun. Duş, iç aydınlatma ve ses sistemi imkânı da bulunuyor.

İsatek Tekne’nin avantajları arasında, ürünleriniz motor ile sipariş verildiği takdirde montaj için ekstra bir ücret talep edilmiyor. Ürün suya indirilerek test ediliyor. İstanbul içerisindeki nakliyeler ücretsiz olup, motor ile birlikte aldığınız ürünlerin nakliyeleri Türkiye sınırları içerisinde ücretsiz gerçekleştirilebiliyor. Nakliye  ürünü kullanmayı bilen ve size destek verebilecek kişiler tarafından yapılıyor.

Ürünler Ümraniye’deki showroom’da sergileniyor. İsatek Tekne shoowroomunu ziyaret ettiğiniz takdirde ürünleri inceleyebilir, imalat aşamalarını ve malzeme kalitesini gözünüzle görebilirsiniz.

Ürünlerin farklı renk seçenekleri mevcut. Turkuaz, Lacivert, Bordo, Kırmızı, Sarı, Turuncu, Gri şeritli ve Komple tek Renk olmak üzere Renk Tercihleri tamamen sizin zevkinize kalmış. Renk değişikliklerinden herhangi bir ücret talep edilmiyor.

Kullanılan ve satışa sunulan bürün ürünler CE belgeli ve 2 yıl garantili olup Avrupa Standartlarına Uyumlu olarak imal ediliyor.

Aksesuarların hepsi 316 krom ürün ve paslanmaz.

Firma Bilgileri

İSATEK TEKNE
0 (216) 634 3858 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.