• info@yachtlifetravel.com.net - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

HABER DETAYI

Temmuz 6, 2018 6:33 am

Gulf Yat Sigortası ile yalnızca teknenin gövdesi değil, makine ve ekipmanı da hem denizde hem karada teminat altında.

Gulf Sigorta, ticari amaçla kullanılmayan bireysel teknelere ayrıcalıklı teminatlar sunuyor. Yat sahiplerinin poliçelerinde en çok önem verdiği konuların başında makine hasarları yer alıyor.

Gulf bu teminatı hem genişletilmiş olarak hem de 17 milden yüksek hız yapan teknelere de sunuyor. Bu özelliği ile rakiplerinden ayrılan Gulf Sigorta sektörde büyük bir fark yaratıyor. Ana teminatlara ek olarak sağlanan çekme-kurtarma teminatı, teknenin geçici sökme ve depolama işlemlerinin yanı sıra moped ve motosikletlerine de teminat veriliyor. Gulf Yat Sigorta poliçesi, en geniş teminatları sağlayarak sektörde öncü ve lider konumda bulunuyor. Tüketilebilen Gereçler ek teminatı ve Sanat Eserleri ek teminatı ise sektörde yalnızca Gulf Sigorta’da. Yat sahipleri için oldukça cazip imkanlar sunan Gulf Sigorta’nın eşsiz teminatları, ISO 9001 kalite belgeli hasar servisi hizmeti ile birleştiğinde Gulf Yat Sigortası, yat sahiplerinin en çok aradığı sigorta ürünü oluyor.

Gulf Sigorta’nın Yat Sigortası ile ilgili daha fazla bilgi için 444 12 44’ü arayabilir veya www.gulfsigorta.com.tr web adresinden ulaşılabilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.