• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Nisan 1, 2020 1:26 pm

GÜZEL İZMİR’İN KALBİNDE…

GÜZEL İZMİR’İN KALBİNDE…
EŞSİZ BİR LOKASYONDA ÇOK ÖZEL BİR MİMARİYLE VE DENİZE SIFIR KONUMUYLA İZKAPORT, ŞEHRİN YENİ SİMGESİ OLACAK

İzmir’in denize sıfır yüksek katlı konut projesi olan İZKAPORT’un önü hiç bir zaman kapanmayacak.

 

DENİZE SIFIR YAŞAM

İZKA İnşaat, sektördeki durağanlığa meydan okudu. İzmir’in yeni kent merkezi Bayraklı’da 300 milyon lira yatırımla 34 katlı İZKAPORT, yeni bir hayatın kapılarını açacak.

Adını İzmir ve Karşıyaka’dan alan, Türkiye genelinde 20 bin konut üreten İZKA İnşaat, şehrin en gözde yerinde benzeri olmayan projeye imza attı. 300 milyon lira yatırımla Bayraklı’da inşaatı başlayan İZKAPORT,  satış ofisinde düzenlenen toplantıyla tanıtıldı. Kentin her noktasına ulaşım kolaylığı olan İZKAPORT, eşsiz deniz manzarasına sahip tek konut projesi olacak.

İZKA İZMİR’E ODAKLANDI

İZKA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mimar Azat Yeşil, Türkiye genelindeki tüm projeleri tamamladıklarını, İzmir’de odaklandıklarını söyledi. İZKA olarak tüm yatırımları, Türkiye’nin gözdesi İzmir’de yapacaklarını belirten Yeşil “Gözümüz ve emeğimiz İzmir’de. Bu şehir en güzeline layık İZKAPORT da bu güzellikte bir yatırım. Güzel İzmir’in kalbinde denize sıfır bir hayat sunuyor” dedi.

KAZANDIRAN PROJELER

İZKA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yeşil “Bugüne kadar tüm projelerimizde yatırımcılarımıza yüzde 100’ü aşan prim getirisi sağladık. Şu an ise konut fiyatları açısından en uygun dönemdeyiz ve bu gayrimenkul yatırımı için büyük bir fırsat. Kısa süre içinde gayrimenkul yatırımı, dövizden çok daha fazla getiri sağlayacaktır. Bu yüzden İZKAPORT gibi asla benzeri yapılamayacak bir projede yer almak isteyenler bu fırsatı iyi değerlendirmeli. Çünkü İZKAPORT’ta sadece 144 daire var” diye konuştu.

HER YERE YAKIN

Projenin merkezi konumu nedeniyle her noktaya ulaşımın kolay olduğunu söyleyen İZKA İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mimar Azat Yeşil “Bayraklı Adliye Sarayı’nın önünde, denize hakim konumda bulunan İZKAPORT, Alsancak–Konak–Bornova ulaşım akslarının tam ortasında ve Çeşme–Foça, Kuşadası gibi yazlık ilçelere ulaşım açısından yakın yerde bulunuyor. İZKAPORT vaktinizden çalan değil size zaman kazandıran noktada, hayatın akışını kolaylaştıran yerde bulunuyor. İzmir’in en değerli lokasyonu Bayraklı Altınyol Caddesi’nde yer alan İZKAPORT’taki tüm daireler, önü asla kapanmayacak deniz manzarasına hakim” dedi.

EN ÖNDE OLMANIN KEYFİ

İZKAPORT projesindeki 3+1 dairelerin net kullanım alanı 160 metrekare, 4+2 Winter Garden modellerin net kullanım alanı ise 190 metrekare, 1+1 dairelerin net kullanım alanı da 57 metrekare olarak tasarlandı. Geniş metrekareye karşı oldukça uygun fiyatlar ile satışa çıkan projede tüm daireler geniş balkonlu ve ferah yaşanabilir alanlar da alıcının isteğine göre sunuluyor. Projenin bitiş tarihi de 30.12.2020 olarak planlanıyor.

INFINITY POOL (SONSUZLUK HAVUZU)

Projenin 4. katında denize sıfır manzaraya hakim olarak konumlandırılan Infinity Pool, İzmir’de daire sakinlerine deniz manzarası eşliğinde havuza girme ayrıcalığını yaşatacak.

ENLERİN PROJESİ İZKAPORT’UN ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLERİ

1+1, 3+1, 4+2 Winter Garden gibi 190 metrekareye kadar farklı daire seçenekleri

34 katlı tek blok 144 bağımsız bölüm

Yüksek Dayanımlı C50 Beton

Tüm daireler deniz manzaralı

Tüm daireler balkonlu

Winter Garden daire seçenekleri

Kapalı otopark

Kreş alanı

Çocuk oyun alanı

Infinity Pool (Sonsuzluk Havuzu)

7/24 güvenlik

Özel teknik ekip

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.