• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Mayıs 2, 2019 7:23 am

Holland America Cruise Line Kral Günü’nü Kutluyor

Holland America Cruise Line Kral Günü’nü Kutluyor

Holland America Cruise Line Kral Günü’nü Kutluyor ve 2020  &  2021 Erken Rezervasyon Promosyonlarını İlan Ediyor

Önümüzde ki günlerde Holland America Cruise Line için kutlanacak çok şey var. Bu yıl kuruluşunun 146. yılını kutlayacak olan gemi  firması aynı zamanda Hollanda Krallığının ulusal bayramı olan Kral Günü’nü (Kings Day ) ve filosunun en yeni gemisi  Niuew Statendam’ın anavatanı olan Amsterdam’a 5 Mayıs tarihinde ilk kez gelişini görkemli bir şekilde kutlayacak.

Seattle merkezli çıkan gemi firmasının son basın bültenine göre Avrupa’dan Alaska’ya, Uzakdoğu ve Güney Amerika’ya uzanan birbirinden farklı 50 den fazla rotada 2020-2021 için yapılacak rezervasyonlar için özel promosyonlar  ve kişi başı 1.200 Dolar’a varan erken rezervasyon indirimleri uygulanacağını açıkladı.

Erken rezervasyon promosyonları arasında Ücretsiz İçecek Paketi ( Signature Beverage Package) Pinnacle Grill restoranında ücretsiz akşam yemeği,  yarı yarıya azaltılmış ön ödeme avantajları, iki yetişkin yanında konaklayacak çocuklar için ücretsiz veya çok daha uygun bir ücret ile seyahat edebilme avantajları bulunuyor. Ayrıca süite kabin alacak misafirler için tüm bu avantajlara ilave olarak kabin başı 200 $’a varan gemi harcama kredileri  hesaplarına tanımlanacaktır.

Erken rezervasyon indirimleri Alaska, Uzakdoğu, Avustralya & Yeni Zelanda, Kanada, Karayipler, Küba, Hawaii , Akdeniz, Kuzey Avrupa, Meksika, Panama Kanalı ve Güney Amerika da birbirinden seçkin destinasyonlarda  Mayıs 2020 – Nisan 2021 dönemleri arasında gerçekleşecek seyahatler için geçerli olacak.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.