• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Ocak 30, 2019 8:20 am

HONDA MARINE YENİ V6 SERİSİ MOTORLARINI BOAT SHOW FUARI’NDA TANITIYOR

HONDA MARINE YENİ V6 SERİSİ MOTORLARINI BOAT SHOW FUARI’NDA TANITIYOR

Anadolu Motor, 30 yılı aşkın süredir distribütörlüğünü yaptığı Honda Marine dıştan takma deniz motorlarının yeni V6 Serisi’ni deniz tutkunlarıyla buluşturuyor. 3.6 litre V6 motora sahip yeni BF175, BF200, BF225 ve BF250 modelleri, 23 Şubat – 03 Mart tarihleri arasında CNR Avrasya Boat Show Fuarı Salon 4’de Honda Marine standında görücüye çıkıyor.

    

İleri teknolojiyi sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen Honda, 175 beygir üstü dıştan takma deniz motorlarını yenileyerek V6 Serisini üretmeye başladı. Honda’nın Temmuz 2018’de Roma’da lansmanını yaptığı yeni dıştan takma deniz motorları şık ve aerodinamik tasarımı, rafine edilmiş 3.6 litre V6-4 zamanlı motoruyla fark yaratıyor. 4 zamanlı BF175, BF200, BF225 ve BF250 dıştan takma motorlar, yüksek performansı, sessiz ve sarsıntısız kullanımıyla konfor yaşatırken, düşük yakıt tüketimi ile tasarruf sağlıyor. Bu yeni seri, sahip olduğu üstün teknolojik özellikler sayesinde düşük devirde verimli bir seyir sunuyor.

Motorlarda bulunan Programlı Yakıt Enjeksiyon sistemi yakıt tüketimini azaltmakla birlikte motorun ilk çalıştırmasını da kolaylaştırıyor. Patentli Blast teknolojisi sayesinde kullanıldığı deniz aracını kısa sürede yüksek hızlara ulaştırıyor. Ayrıca ECOmo sistemine sahip motorlar yakıt tasarrufu sağlayarak karbon salınımını azaltıyor. Geliştirilmiş Honda Marine motorlar, Anadolu Motor’un 5 yıllık garanti güvencesi ile Boat Show Fuarı’nda Türkiye’deki müşterilerin beğenisine sunulacak.

Anadolu Motor Satış Müdürü Hakan Kozanoğlu V6 Serisinin yenilenen şık tasarımı ve güçlü yapısıyla, geliştirilmiş korozyon direnci, azaltılmış bakım süresi ve çoklu donanım seçenekleriyle hem profesyonel hem de hobi odaklı kullanıcıların tercihi olacağını belirtti. Fuarda ayrıca 2,3 hp’den 250 hp’ye kadar uzanan geniş yelpazedeki 4 zamanlı Honda Marine dıştan takmalı deniz motorlarını ve şişme botları sergileyeceklerini belirten Kozanoğlu, tüm deniz tutkunlarını Anadolu Motor standına davet etti.

     

Honda Marine Hakkında

Otomotiv ve denizcilik teknolojilerini bir potada birleştiren Honda Marine, bu alandaki 50 yılı aşkın eşsiz tecrübesiyle deniz araçlarında en yeni teknolojileri geliştirmeye devam ediyor. Yüksek güç ve yakıt verimliliğinin yanında düşük emisyon ve gürültü seviyeleri ile de en çok tercih edilen motorların  üreticisi olan Honda Marine, son 10 yıldır Ulusal Denizcilik Üreticileri Birliği (National Marine Manufacturer Association) tarafından verilen Müşteri Memnuniyetinde Mükemmellik ödülünü kazanıyor.

 

Anadolu Motor Hakkında

Anadolu Grubu’nun otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Anadolu Motor, 50 yılı aşkın motor üretim ve pazarlama tecrübesiyle sektörün öncü firmalarındandır.  Lombardini lisansı ile başlayan motor üretimini kendi markası “ANTOR”la devam ettiren Anadolu Motor, aralarında İtalya’nın da bulunduğu 50’ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Anadolu Motor, üretimini yaptığı ANTOR markalı motorların yanı sıra, üretim ve ithalatını gerçekleştirdiği çapa makineleri, motopomplar, benzinli ve dizel motorlu jeneratörleri kapsayan geniş ürün portföyünü ANTRAC markası ile sunarken HONDA Güç Ürünleri, HONDA MARINE dıştan takma deniz motorları ve LOMBARDINI dizel motorların da distribütörlüğünü sürdürmektedir.

İleri teknolojiyi sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmayı  hedefleyen Anadolu Motor Türkiye’nin 81 ilinde 200 bayi ve 400 anlaşmalı servis ile hizmet vermektedir.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.