• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Nisan 7, 2020 10:45 am

Karabulut Yat Döşeme Sektöründe Öncü Olmaya Devam Ediyor

Karabulut Yat Döşeme Sektöründe Öncü Olmaya Devam Ediyor

Karabulut Yat Döşeme, 16 yıl Almanya’da tekne ve oto döşeme alanında edindiği tecrübenin ardından 1998 yılında deneyimlerini Türkiye’ye taşıyan Sefer Karabulut tarafından kuruldu.

Bu serüvene İzmir’de başlayan Sefer Karabulut aynı yıl içerisinde Marmaris’e gelerek dünden bugüne elde ettiği tüm bilgi birikimi ile Marmaris’te faaliyetlerine devam etti.   Son 6 yıldır ikinci jenerasyon olan oğlu Yasin KARABULUT tarafından faaliyeti sürdürülen işletme, büyümeye ve kalitesini artırmaya devam ediyor. 

 

Sunbrella ile işbirliği

 

Karabulut Yat Döşeme’de tekne iç ve dış döşeme, tavan ve duvar kaplamaları, spray hood , bimini , lazy bag, kışlık tente, kışlık oda , usturmaça kılıfları, kokpit minderleri , gölgelik sistemleri ve bilimum tente ve döşeme işlerini itina ile gerçekleştiriyor. Sunbrella,  bu yıl yürürlüğe geçirdiği Sunbrella Marine Partner uygulamasında Marmaris’teki Sunbrella Marine Partner olarak Karabulut Yat Döşeme ile işbirliği yaptı. Karabulut Yat Döşeme sektördeki tek işçiliğine 3 yıl garanti veren firma olma gururunu yaşıyor.

 

Fleximatt ile yatak altlarında küf ve bakteri oluşumuna son

Karabulut Yat Döşeme kendi bünyesinde Türkiye’de ilk ve tek olarak üretilen yatak altı ergonomik yatak sistemi ile  yatak altlarında küf ve bakteri oluşumunu engelleyen Fleximatt üretimini yapıyor. 


Ayrıca Türkiye’de sadece Karabulut Yat Döşeme’nin ithalatını gerçekleştirdiği Resonance Su emmeyen sünger ile dış mekan koltuklarda ve yataklarda su ile temas olan her yerde kullanılabilen Resonancefoam sünger ithalatını gerçekleştiriyor. Bununla beraber imalat ve satış konusunda bünyesinde birçok markanın satışını gerçekleştirmeye devam ediyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.