• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Nisan 8, 2019 8:32 am

Kıyı İstanbul Çarşı-Marina açılış hazırlığı hız kesmeden devam ediyor

Kıyı İstanbul Çarşı-Marina açılış hazırlığı hız kesmeden devam ediyor

Kıyı İstanbul Çarşı Marina geçtiğimiz aylarda düzenlenen Cnr Expo Boat Show fuarında dikkat çeken standı ile bir çok katılımcının ilgisini çekmeyi başardı. Katılımın beklenin çok üstünde olması İstanbul’da marinaya olan ihtiyacı bir kez daha hatırlattı. Bu moralle inşaatı hızlandıran Kıyı İstanbul Çarşı-Marina 22 Haziran’da açılışını yapmayı planlamaktadır. Özel kampanyaları ile yat bağlama için ön rezervasyonları almaya başlayan Kıyı İstanbul son hazırlıklarını tamamlamaktadır.

 

Kıyı İstanbul Çarşı-Marina sektör organizasyonlarında yerini alıyor…

Ayrıca Türkiye Yat Kaptanları Derneği tarafından ‘TYKD Yachting Sector’ adı altında gerçekleştirilecek olan organizasyonda da Kıyı İstanbul Çarşı-Marina karşımıza çıkıyor. İtalya’da YARE Networking olarak gelenekselleşmiş sektörel toplantı ilk defa Türkiye’de gerçekleşecek. Yat sektörünün birlik ve beraberliğine katkı sağlayacağı gibi sektördeki işbirliği için de faydalı olacaktır.  Kaptanları yalnız bırakmayan Kıyı İstanbul Çarşı-Marina,  organizasyonun en büyük destekçilerinden biri olmak için yerini almış durumda.

 

‘TYKD Yachting Sector’ Hakkında:

Türkiye Yat Kaptanları Derneği tarafından bu yıl ilk kez İstanbul’da düzenlenecek olan organizasyon, 16 – 19 Nisan tarihleri arasında Maltepe Elite World Asia Hotel’de gerçekleşecek. Yat sektöründe çalışan kaptanlar ve firmalar arasındaki ilişkiyi güçlendirmek amacıyla düzenlenen organizasyonda sektörün sorunlarının ve çözümlerinin tartışılacağı seminerler, ülkemizde üretilen yatlar hakkında bilgilerin sunulacağı toplantılar yer alacak. Etkinliğe katılmak ve daha detaylı bilgi almak için Türkiye Yat Kaptanları Derneği ile iletişime geçebilirsiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.