• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Mart 30, 2020 6:10 am

Maksimum performans ve maksimum verimli gövde yapıları

Maksimum performans ve maksimum verimli gövde yapıları

Gövde tasarımı Viyaboat’un önceliklerinden birisi. Gövde yapısındaki her bir nokta mutlaka bir amaca hizmet ediyor. Viyaboat, gövdenin altında, doğru sayıda, doğru konumda ve doğru ölçüde bulunan strake ları, ters açıdaki çene yapısı, uygun ‘’V’’ yapısı ve planing kanalları sayesinde seyir veya konaklama esnasında konforu fazlasıyla hissettiriyor. 

 

 

Yapısal bütünlük ve sağlamlık

 

Viyaboat gövdeleri bükülme ve burulmalara karşı maksimum dayanıklılıkta olacak şekilde tasarlanmış. Güçlendirmenin ana elemanı, tamamen kompozit olan (köpük enjeksiyonlu) omurga sistemi. Kompozit omurga, çeşitli yükler altında tekne deformasyonunu önleme konusunda kritik öneme sahip. Öyle ki bir Viyaboat’u üç yerinden asimetrik olarak askıya alsanız dahi, gövde üzerinde en ufak bükülme veya burulma belirtisi görmezsiniz. Ayrıca alt gövde güçlendirmesinde çürümeye elverişli ahşap kullanılmadığı için Viyaboat, sağlamlığını çok uzun seneler muhafaza eder.

 

Yüksek malzeme kalitesi

 

Viyaboat tekneleri imal edilirken hammadde, aksesuar ve diğer tüm sarf malzemeler sektördeki 1. sınıf malzemelerin içerisinden özenle seçilerek kullanılıyor. Gövde yapısındaki sorunsuzluk ve koşulsuz kullanıcı memnuniyeti için Viyaboat bu konuda da tavizsiz.

 

 Faydalı kullanım alanı

 

Viyaboat tekneler işlevsel ve görsel yönden kusursuz iç dizayna sahipler. Kullanım ve depolama alanları sonuna kadar değerlendirilecek şekilde tasarlanmış. Faydalı kullanım alanı oranı rakiplerine kıyasla üst düzeyde.

 

Kişiselleştirme

 

Zengin opsiyonel donanım seçenekleri ile Viyaboat’unuzu size özel yapıyoruz. Renk kombinasyonu olarak Viyaboat size herhangi bir sınıflandırma getirmiyor. Siz istediğiniz opsiyonel donanımları seçiyor, renkleri hayal ediyorsunuz. Viyaboat ise sizin hayallerinizi gerçekleştiriyor.

Gerek rengi gerekse donanımları ile size özel bir VİYABOAT’a sahip olduğunuzda diğerlerinden farklı olduğunuzu hissedeceksiniz.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.