• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Mayıs 8, 2019 10:49 am

MARİNALARDAN KAÇIRILMAYACAK ÇEKEK FIRSATLARI

MARİNALARDAN KAÇIRILMAYACAK ÇEKEK FIRSATLARI

 

 

Yaklaşan yaz mevsimiyle birlikte marinalardaki birbirinden cazip çekme bağlama fırsatlarını siz deniz severler için derledik.

 

 

YENİ ROTAMIZ KIYI İSTANBUL MARİNA… ÜSTELİK BAĞLAMALARDA % 50 İNDİRİM İLE

 

2019 yılında yapacağı açılışla sektörde yerini alacak olan Kıyı İstanbul Marina açılışa özel ilk 100 müşterisine %50 İNDİRİM yapıyor. Üstelik yıllık bağlamalarının ilk 6 ayında, sözleşmelerini ücretsiz iptal etme seçeneğini sunuyor. Bu teklifi nasıl reddedersiniz?

 

 

KAÇIRILMAYACAK ÇEKEK KAMPANYASI MARİNTÜRK’TE

 

Marintürk Göcek, kış sezonunda teknenin bakımını yaptırmak için zaman bulamayan misafirlerine yaz döneminde kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

 

15.06.2019-30.09.2019 tarihleri arası Village Port çekek yerinde çekme-atma ve karapark hizmetinde %20 fiyat avantaj sağlayan firma aynı zamanda alt yıkama hizmetini de hediye ediyor.

 

Tecrübeli lift operatörleri ve personeli ile, modern ekipman ve donanım ile çekek yerinde değerli misafirlerine hizmet vermeye hazır olan Marintürk Göcek, tekneniz ile ilgili her türlü bakım onarım ihtiyacınıza cevap verebilecek teknik servis firmalarını da çekek sahasında barındırıyor.

 

MARİNTÜRK GÖCEK VİLLAGE PORT MİSAFİRLERİNİN AYRICALIKLARI RIXOS’TA DA DEVAM EDİYOR

 

Göcek’te huzur ve dinginlik isteyen misafirlerin vazgeçilmez duraklarından Village Port Marina denizin mavisi, doğanın ve yeşilin buluştuğu çarşı merkezine yakınlığı, yenilenen kazıklı iskele ve yeni yüzü ile tercih sebebi haline geldi.

 

Village Port Marina’da konaklayan Marintürk misafirleri, Rixos tesislerinde özel fiyat ve önceliklerle konaklama şansına sahip olup tüm bu hizmetlerden kendileri için hazırlanmış VIP kartlar ile faydalanabilecekler.

 

 

MARİNTÜRK İSTANBUL CİTY PORT’TA ÇEKME ATMA HİZMETİNE İLAVE KARAPARKTA %50’YE VARAN İNDİRİM FIRSATI

 

Asya ile Avrupa arasında, tarihin ve uygarlığın dönüm noktalarının yaşandığı, insanlık mirasının yüzyıllar boyu kuşaktan kuşağa taşınmasında ev sahipliği yapan, dünyanın gözbebeği İstanbul’un renkli sahili Pendik’te kurulu olan Marintürk İstanbul City Port müşterilerini çok çekici fırsatlarla ağırlıyor.

 

Marinadaki sözleşmeleri teknelere; 3  gün ücretsiz karapark, çekme-atma hizmetinde %20 indirim ve ilave karaparkta % 50 indirim olanağı sağlayan İstanbul City Port dışarıdan gelen teknelere ise; 3  gün ücretsiz karapark, çekme-atma hizmetinde %10 indirim ve ilave karaparkta % 30 indirim uygulayacak.

 

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.