• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Temmuz 9, 2019 2:43 pm

MERCAN TEKNE 4 kıtada 40 ülkeye ustalıkla tekneler üretiyor

MERCAN TEKNE 4 kıtada 40 ülkeye ustalıkla tekneler üretiyor

 

1988 yılında; profesyonel bir tekne üretim şirketi olarak, kusursuz tekneler üretme tutkusu ve amacıyla yola çıkan Mercan Tekne, bugün aynı tutku ve heyecanla, İzmir’de bulunan tesislerinden 4 kıtada 40 ülkeye, müşteri memnuniyetini bütün değerlerin üstünde tutarak ustalıkla tekneler üretmeye devam ediyor.

 

Mercan Tekne, 1500 m2 açık, 1500 m2 kapalı tesislerinde; 3 metreden 14 metreye kadar su sporları teknelerini, gezi teknelerini, yolcu teknelerini, balıkçı teknelerini, dalış teknelerini ve özel üretim teknelerini, Gezi Tekneleri Yönetmeliği veya Klass standartları çerçevesinde üretiyor.

 

Kaliteli malzeme ile harmanladığı ustalığını, özgün tasarım ve mühendislik ile birleştiren Mercan Tekne, üst düzey deneyime sahip teknik kadrosu ve yöneticileri ile sadece bugünün değil geleceğin ihtiyaçlarını da anlamaya çalışarak, içgörüsü ile size özel, yenilikçi tekneler tasarlıyorlar.

 

Mercan Tekne; su sporları alanında global pazardaki liderliğini koruma ve yeni modelleri ile bu alandaki üstün deneyimini farklı pazarlara taşıma amacında. 2019 yılında Boot Düsseldorf’a katılımının 10.yılını geride bırakan firma 2020 planlarını çoktan yapmış.

 

Mercan Tekne, Boot Düsseldorf 2020’de, 4 modeli Avrupa pazarında tanıtmayı amaçlıyor: Excursion 36, Parasailing 36, Parasailing 32 ve Parasailing 28. Sektörün en büyük fuarında, yeni modelleri daha yakından inceleme ve fuarda yer alan teknik ekip ile daha detaylı görüşme fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Mercan Tekne modelleri arasında birçok özelliğe ve opsiyona sahip verimlilik, performans, konfor, esneklik sunan ticari teknelerini sizler için derledik.

 

Kusursuz Gezi Deneyim: EXCURSION 36

Optimum hız ve performansıyla kusursuz gezi deneyimi sunan Excursion 36 modeli, günlük geziler için ideal. Teknede ekstra konfor sağlayan 1 adet tuvalet, buzluk ve güneşlenme minderleri bulunuyor.

 

Denizde Güç ve Denge:  PARASAILING 36

Parasailing 36 modeli açık denizler için, eşsiz derin V yapısı tasarımıyla dalgalı havalarda konforlu ve dengeli bir seyir sağlıyor. Tandem ve harness depolama alanları, teknede çok geniş bir uçuş platformu sağlıyor. Parasailing 36’da, maksimum tekne hakimiyeti ise kokpit üzerinden sağlanıyor.

 

Yeniden Denizlerde:  PARASAILING 32

Uzun yıllardır bilinen Parasailing 32’nin yenilenmiş versiyonuyla tanışacaksınız. 9.90 m uzunluğa sahip, maksimum 480 hp güce ulaşan teknenin kapasitesi ise 12 kişi.

Ergonomik ve Verimli:  PARASAILING 28

Su sporlarına ilgi duyanlar için yeni bir model Parasailing 28. Bu yeni modelde, ergonomikliği ve verimliliği keşfedeceksiniz. 8.65 boyunda, 10 kişilik kapasiteye sahip tekne, fiberglas gövde malzemesi sayesinde çok dayanıklı. Teknenin yakıt kapasitesi 250 lt, maksimum hız kapasitesi ise 45 knot.

 

Mercan Tekne’nin maksimum verimlilik ve sıra dışı tasarımlara sahip yeni modelleriyle denizde düşlediğiniz kusursuz performans ve deneyimi gerçekleştirebilirsiniz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.