• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Nisan 8, 2020 6:27 am

METYX yeni ürünleri ile tekne ve yat üreticilerinin dikkatini çekiyor!

METYX yeni ürünleri ile tekne ve yat üreticilerinin dikkatini çekiyor!

METYX’in ürün yelpazesine yeni eklediği su bazlı pasta METYPASTE 100, ince pasta ve/veya parlatıcı cila METYPOL 200 ve yüksek parlaklığa sahip parlatıcı METYFINISH 300 ile tekne ve yat üreticilerinin kalıp ve/veya son ürünlerinde yüksek gloss ve kaliteli bir yüzey pürüzsüzlüğüne ulaşması amaçlanıyor.

Ürünlerin su bazlı olmasının getirdiği  iki önemli avantajı bulunuyor; ilki içinde solvent olmamasından dolayı iş sağlığı ve güvenliği bakımından uygun olması, ikincisi ise solvent bileşenler olmadığı için uygulama sırasında, makinanın yüksek devirlerinde ısınmaya engel olması ve gelcoat ya da boya yüzeyinde yanmalara mahal vermemesi.

 

METYPASTE 100

Yüzeyde aşırı ısınma olmadan, izleri ve P600-P800 zımpara çiziklerini (işlenmiş reçinelerin sertliğine bağlı olarak) ortadan kaldırmak veya yüksek oksitlenmiş jelkotları hızlı ve iyi bir şekilde eski haline getirmek için kullanılan süper kesme bileşiği. Küçük boyuttaki parçacıkların aşırı sıçramaları ile birlikte iz ve bulanıklık olmadan yüksek kaliteli bir sonuç sağlar. METYPASTE 100 özel aşındırıcı bileşenleri sayesinde parlatma işlemini daha kolay ve hızlı hale getirdiğinden ve zımparalama işlemlerinin azalmasını sağladığından dolayı yaygın olarak kabul görüyor.

METYPOL 200

Daha önceki kaba bileşiklerden gelebilecek küçük çizik ve kusurlarla birlikte girdap izlerinin ortadan kaldırılmasında kullanılan, reçine ve kompozit malzeme yüzey işlemleri için aşındırıcı cila. Mikro aşındırıcı ve parlatıcıların kombinasyonu sayesinde, kalıp üzerinde mükemmel bir inceltici etkiye sahip. Hafif oksidasyon, sararma, siyah ve paslı izleri, sert su lekelerini ve kir izlerini ortadan kaldırarak yüzeyin orijinal derinliğini koruyor.

METYFINISH 300

Koyu renkler üzerinde daha belirgin görülen girdapları, önceki kaba bileşiklerden kaynaklanan parlatma izlerini kalıcı olarak ortadan kaldırabilen anti hologram tamir cilası. Metyfinish 300 en hassas ve zor yüzeylerde bile aşırı inceltme işlemleri için en iyi çözümü sunar. Nano aşındırıcıların ve yüksek performanslı cila maddelerinin dengeli ve etkili karışımı sayesinde güvenli, basit ve hızlı yollarla en yüksek mükemmellik ve parlaklık standartlarını sağlıyor.

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.