• info@yachtlifetravel.com.net - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

HABER DETAYI

Temmuz 6, 2018 7:00 am

Mutlutur Yatçılık kurulduğu 2003 yılından beri ,yat kiralama ve yat alım-satımı ile yat yönetimi konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

Mutlutur Yatçılık kurulduğu 2003 yılından beri ,yat kiralama ve yat alım-satımı ile yat yönetimi konularında müşterilerine hizmet vermektedir.

*Filonuzda kaç adet yat bulunuyor? Ve hangi tipte yatlar bunlar?

Filomuzda toplam 10 adet yat bulunuyor, çoğunluğu motoryat olmak üzere 2 adet gulet bir tane de sailing yacht mevcut.

*En çok hangi rotalarda hizmet veriyorsunuz?

En çok Doğu Akdeniz’de hizmet veriyoruz, yani Türkiye, Yunanistan ,Karadağ (Montenegro) ve Hırvatistan.

*Yolculuk sırasında nasıl hizmetler sunuyorsunuz?

Yolculuk sırasında müşterilerimize 5yıldızlı otel hizmeti sunmaktayız. Buna ek olarak deniz üzerinde bir çok su sporunu yapabilmelerine de imkan sağlıyoruz. Tercih ettikleri rota üzerinde her türlü taleplerini de önceden organize ederek müşterilerimize unutamayacakları bir tatil yaşatıyoruz.

*Yurt dışında da yat kiralama hizmetiniz var mı?

Evet, yurt dışında da yat kiralama hizmetimiz var. Filomuzun çoğunluğu yaz aylarında İyon Denizi ve Adriyatik’te bulunmaktadır.

Ayrıca İtalya, Sicilya, Fransa ve İspanya’da da yat kiralama hizmeti sunmaktayız.

*En çok öne çıkan tekne ya da tekneleriniz hangileri? Hangi özelliklerinden ötürü bu tekneleriniz öne çıkıyor?

En çok öne çıkan teknemiz Barracuda adlı 37m’lik motoryatımızdır. Üç güverteli ve 6 kamarası olan Barracuda 50m’lik bir mega yatın hacimine sahip olmasının yanı sıra zero-speed stabilizeri sayesinde sert havalarda bile sarsıntısız bir seyir imkanı sunabilmektedir.Tamamen yolcuların kullanımına ayrılmış üçüncü güvertesiyle tekne üzerindeki yolcular, arzu ettikleri zaman hiçbir mürettebatı görmeden, kendilerine özel adalarındaymışçasına rahatça hareket edebilirler. İstenildiği zaman burada akşamları projeksiyon ile özel sinema geceleri de düzenlenmektedir. Sea-bob dan SUP’ye kadar tüm deniz oyuncakları da gündüz vakti deniz keyfi için birebirdir.

*Teknede evcil hayvanlara izin var mı?

Evet, tekneye zarar vermemesi koşulu ile evcil hayvanlara izin vermekteyiz.

*Sezon ve sezon dışı fiyatlarınız nelerdir? Ayrıca yeni sezon için kampanyalı fiyatınız var mı? Varsa ne zamana kadar geçerli?

Mayıs ve Ekim ayları için %20 lere varan indirimler uygulamaktayız. Her yıl sezon başlamadan Ocak ayına kadar yapılan kiralamalarda erken rezervasyon indirimi de uygulamaktayız.

Fiyatlarımız tekneden tekneye değişmekte olup ,32m’lik guletimiz için günlük 2500€’dan başlayan fiyatlarımız olduğu gibi günlük 2000€’dan başlayan fiyatlarımız da vardır. Ayrıca 3-4 kabinli motoryatlarımız mevcuttur.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.