• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Mayıs 23, 2019 1:04 pm

MYBA VE CYBA’NIN İLK TÜRK ÜYESİ, TYBA’NIN İSE KURUCU ÜYESİ GALEO YATÇILIK

MYBA VE CYBA’NIN İLK TÜRK ÜYESİ, TYBA’NIN İSE KURUCU ÜYESİ GALEO YATÇILIK

2000 yılından bu yana yatçılık sektöründe hizmet veren Galeo Yatçılık, aradan geçen 19 yıl sonunda sektörünün Türkiye’deki öncü kuruluşu haline geldi.  Türkiye’nin ve Akdeniz’in en önemli yatçılık merkezlerinden Göcek ve Bodrum ofisleri ile faaliyet gösteren acenteleriyle mürettebatlı ve mürettebatsız tekne kiralama (Türkiye, Yunanistan, Hırvatistan, Batı Akdeniz ve Karayipler destinasyonlarında) hizmeti sunuyor. Yatçılık sektöründe uzun bir birikime sahip firmanın hizmetleri bununla sınırlı değil. Yat işletmeciliği ve acentelik hizmetleri, Yat alım-satımı aracılık hizmetleri, Uçak / helikopter kiralama ve Transfer, otel rezervasyonları, kara turları gibi çeşitli seyahat acenteliği hizmetleri de veriyorlar.

 

Sahip olduğu geniş iş ağı ile türkiye kıyıları haricinde dünyanın en popüler mavi yolculuk rotalarına hizmet veriyor

 

TÜRSAB A-Grubu bir seyahat acentesi olmasının dışında, yat acenteliği sektörünün dünyadaki en saygın uluslararası kuruluşu olan MYBA’nın (Worldwide Yacht Brokers Association) ilk Türk üyesi, ve yine uluslararası CYBA’nın (Charter Yacht Brokers Association) ilk Türk üyesi olarak; sahip olduğu geniş iş ağı ile Türkiye kıyıları haricinde, Yunanistan, Hırvatistan, Batı Akdeniz ve Karayiplerler’de değişik bütçelere uygun Mavi Yolculuk seyahatlerine ev sahipliği yapıyorlar.

 

Kusursuz bir yat tatili planlıyorsanız Galeo ile bunu gerçeğe dönüştürmek hiç de zor değil

 

Galeo Yatçılık profesyonel bir ekip tarafından yürütülen organizasyon ve etkin iş/ortak ağı ile üst düzeyde hizmet veriyor. Firma Türkiye’de verdiği yat kiralama hizmeti dışında yurtdışında da portföyünde bulunan ve firma yetkililerinin düzenli olarak görüp inceledikleri yatlar aracılığıyla aynı üst düzey ile hizmeti sunmakta.

 

Tüm Dünya’daki yatçılık fuarlarını ilgiyle takip eden Galeo Yatçılık Genel Müdürü Güneş Aysun, her sene yurt içi fuarlar haricinde, yurt dışında da özellikle yat kiralamaya yönelik Barcelona, Monaco, Antigua, Nafplion şehirlerinde gerçekleşen fuarlara katılarak tüm yatları inceleme ve değerlendirme fırsatı bulduklarını ifade ediyor.

 

Misafirlerin rahatı ve mutluluğu için gerekli olan kusursuz servisi sağlamak amacıyla yol alan firma, yat kiralamada uluslararası en geçerli kontrat olan MYBA kontrat kullanarak, misafirlerine yüksek düzeyde güvence sunuyor.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.