• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Temmuz 10, 2020 12:25 pm

ORYX 379: LÜKS SPOR TEKNE SEGMENTİNDE BİR DEVRİM NİTELİĞİNDE

ORYX 379: LÜKS SPOR TEKNE SEGMENTİNDE BİR DEVRİM NİTELİĞİNDE

Yeni nesil Oryx’e hoş geldiniz

 

2019 Dubai Boat Show’da lanse edilen motoryat ORYX 379 11.52 metre uzunluğunda ve 3.65 metre genişliğe sahip.

 

Çarpıcı stil ve üstün teknolojinin bir araya geldiği ORYX 379, 37 yıllık tekne yapımı uzmanlığının yarattığı idealler üzerine inşa edilmiş. Majesty Yachts markasıyla aynı yüksek kaliteli malzemeleri kullanan yeni Oryx modelindeki her ürün, üstün kaplamalardan özelleştirilmiş kısık ışıklara kadar mükemmel bir sürüş  ve misafir deneyimini bir arada sunuyor.

 

 

KESME KENAR TASARIMI VE TEKNOLOJİSİ

 

Tasarım felsefesi, süper yat kaplaması ve tasarımdan fiyata her açıdan erişilebilirlik sunan eğlenceli, zamansız bir teknenin yaratılmasına odaklanıyor. En üst seviye Navigasyon Sistem, motordan AV ve eğlence sistemlerine kadar teknenin tüm özellikleri üzerinde tam kontrol sağlamak için ana panele entegre edilmiş.

 

 

ORYX 379, gücü ve performansı olağanüstü stiliyle birleştiyor. Sorunsuz bir şekilde düzenlenmiş pencereler, denge ve simetri için ORYX 379’un kenarlarını noktalamakta, yön ve hız hissine izin verirken, tek seviyeli bir düzen, konukları baştan kıça bir araya getiriyor. ORYX 379, standart olarak 48 knot’a kadar nefes kesen bir hıza ulaşabiliyor.

 

ORYX 379, sıfırdan başlayarak tekne severlere farklı bir tasarım sunuyor. Maksimum hacim teknenin hem içinde hem de dışında kullanılmış ki bu çok daha büyük bir teknede bulunduğunu hissettiriyor kullanıcısına.

 

OPTİMAL KONFOR İÇİN OPSİYONEL DÜZENLER

 

Kompozit tik zemin kaplaması ve sıcak beyaz aydınlatma, evden uzakta bir ortam hissi yaratıyor. Tasarım nötr, modern, sofistike, katlanır yemek masası ile rahat kanepe, pruvada iki güneş yastığı ve cömert bir güneşlenme alanı gibi olanaklar, konukların içte ve dışta bol miktarda davetkar yaşam alanlarının keyfini çıkarmasını sağlıyor. ORYX 379 ile Oryx her zamanki lüks spor kruvazörünün üzerinde belirgin bir adım atmış.

 

 

Arkadaşlarla rahat hafta sonu kaçamakları için iki kabin seçeneği bulunuyor bunun yanı sıra tek bir kabin kıç ve ileriye doğru dönüştürülebilir bir yatak alanı ile kurulmuş mükemmel bir aile alanı içeriyor. ORYX 379’un her yönü mümkün olduğunca maksimum esneklik sunmak üzere tasarlanmış.

 

Teknenin standart versiyonu dahil edilen özelliklerle donatılmış yüksek kaliteli, anahtar teslim bir çözüm sunuyor. Olağanüstü rekabetçi fiyatıyla, ORYX 379 piyasadaki en yenilikçi lüks spor teknelerden biri.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.