• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Kasım 25, 2019 7:31 am

Pershing TØ Projesini sunuyor

Pershing TØ Projesini sunuyor

 

Pershing, deniz hayatının zevk ve performansın bir olduğu yeni bir Pazar segmenti yaratarak, yatçılık dünyasına meydan okuyor…

 

Bu, şu ana kadarki her bir yatçılık tecrübesinin sahip olduğu yeni bir estetik ve hissi tecrübe, avangard yatçılık dünyasında, bir sıçrayış önde-ve sadece görünüşte imkansız-.

 

İtalyan Malı spor Yatlarının 30 yıldan fazladır lider inşacısı olan ve açık, kupa ve “spor-fly” lüks motorlu yatların tasarım, imalat ve satışını yapmakta olan Pershing, yatçılık dünyasındaki her şeyi sarsacağı kesin olan yenilikçi bir momentum ile, yeni bir dönemi başlatarak, TØ Projesi’ nin denize indirilişini ilan etti.

 

“X Generation” ile birlikte, TØ Projesi, markanın yeni serisi olacak ve 25-40 metre Pazar segmenti sınırlarını yeniden tanımlamaya koyulacak. Proje, müşterilerin yeni taleplerini, sadece Pershing’ in yapabildiği şekilde çevirip yeniden oluşturmaya koyuluyor.

 

Yeni seri, daha önce görülen her şeyden farklı olmayı vadetmekte, yatçılık zevkinde, eşsiz yüksek teknoloji ve performansı ve tasarımcı Fulvio De Simoni’ nin kıyaslanamaz stilini korurken, oyun değiştirme standartlarını yerine getirecek ve spor yatçılığının konseptinde devrim yaratacak.

 

TØ Projesi, aslında, Mühendis Piero Ferrari başkanlığındaki Ferretti Grubu Ürün Strateji Komitesi ve Grubun Mühendislik Bölümü’ nün ve ilk modelden beri Pershing yaratıcısı olan, bu yeni macerayı heyecanla kucaklayan, yat tasarımcısı Fulvio De Simoni’ nin yaptığı işbirliğinden kaynaklanıyor.

 

Yeni projenin köşe taşları:

Tasarım: Özgün Pershing ailesi hissi korunacak, aynı zamanda güçlü bir kimlik ile, yeni bir stilistik paradigma üstlenilecek;

Yaşanabilirlik ve konfor: Alanlar ve hacimler maksimize edilecek ve birçok konsept belirgin Pershing stiline uygun olarak yeniden tasarlanacak; birçok alan denize açık olacak, dahili ve harici mekanların seyir konforu ve yaşanabilirliği arttırılacak;

Teknoloji: Teknolojik ilerlemeler, marka vaatlerine kadar erişecek;

Performans: TØ, 25-40 metre Pazar segmenti’ ne, eşsiz bir yat tecrübesi getirecek. Yeni TØ serisinin ilk yatı, “Boot Düsseldorf 2020” Şovu’ nda, resmi olarak sunulacak.

 

 

Firma Bilgileri

DENTUR TURIZM VE YATCILIK TICARET A.S.
+ (90)-212-2750755 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.