• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Şubat 6, 2019 9:33 am

PRESTİGE 590 İLE DENİZ ARTIK YENİ EVİNİZ

PRESTİGE 590 İLE DENİZ ARTIK YENİ EVİNİZ

Konfor ve şıklığın buluştuğu tasarımlara ağırlık veren Fransız Devi Prestige, tasarımlarına Prestige 590’ı ekledi. Ferah yaşam alanı ve şık tasarımdan vazgeçmeyen Prestige, kalıtımsal Prestige özelliği haline gelen ferah yaşam alanı ve son teknolojiyi bir araya getiriyor.

 

Elegant ve Dinamik Dizayn

Limitli alanda maksimum konfor ve iç hacmin ferahlığı, Prestige’in tasarımlarındaki en belirgin özellik. Stil sahibi ve sade dış tasarım hatlarıyla ön plana çıkan Prestige markası sadece geçici trendlerin değil tüm zamanların eskimeyen tasarım karakterlerini taşımak üzere yaratıldı. Her bir modelinde bu felsefe ile yol alan markanın geçmişten günümüze uzanan 60 yıllık bilgi ve birikimin verdiği tecrübe sayesinde fiyat-kalite ve performans dengesinde zirveye çıkacak en son ürünü Prestige 590 olacak. Yıllara uzanan tecrübe, Prestige’in modellerini gün geçtikçe daha da hatasız kılıyor. Kısacası Prestige, teknenizi ikinci eviniz gibi görebileceğiniz bir tasarım.

 

Yaşam Alanının Maksimize Edilmesi

Diğer tüm Prestige modelleri gibi, sade ve şıklığın bir arada bulunduğu en yeni modelin, kullanım alanlarını maksimum seviye çıkartılan formülleri İtalyan Garroni Design ve Prestige Mühendisleri tarafından tasarlandı. Bu formüllerin yanı sıra iç hacimde alan kaybetmeden konumlandırılan Master Kabin ayrı girişi tüm Prestige modellerinde olduğu gibi en yeni Prestige 590 modelinde de motoryat severleri kendisine hayran bırakacak. Diğer kabin girişlerinden ayrı konumlandırılan Master kabin, tekne sahibine ayrı bir dünya sunuyor ve ayrıca master kabin içinde bulunan tüm alanlardan bağımsız tuvalet, duş ve giyinme kabini tüm ihtiyaçları karşılamak adına teknenin en özel tasarlanmış bölümü olarak dikkat çekiyor.

 

Geçen yıl ilk defa Prestige 520 ve Prestige 460 ile kullanılmaya başlanan “L-kokpit oturma grubu” Prestige 590’a maksimum kullanım alanı sağladı. Kontrol panelinin hemen arkasında açılır kapı sayesinde, 61 ft tekne bile olsa tek kişilik kullanıma uygun ve kolayca abranacak bir düzen ile tekne tasarlanmış durumda.

 

Deniz manzarasını kesintisiz bir şekilde deneyimlemeniz için tasarlanmış geniş camlar, etrafınızı sarıyor. Salondaki 225 cm’lik yüksek tavan ve devamındaki geniş borda yüzeyi sayesinde karşınızdaki manzara kendine hayran bırakıyor, siz teknenin içinde iken şahit olduğunuz manzara ile size eşsiz bir deneyim yaşatacak tekne tasarladıklarını göreceksiniz. Salona adım atar atmaz içerideki aydınlık ve ferahlıktan etkileneceksiniz.

 

Tüm Prestige’lerde olduğu gibi yeni modelde de segmentin en geniş flybridglerin’den birisi tasarlanmış. Flybridge, geniş güneşlenme alanı, bbq alanı, yemek ve oturma bölümüyle tüm günü rahatça geçirebileceğimiz bir yaşam mahali sunuyor.

 

Yeni tasarlanan kokpit bölümüne açılan mutfak bar bölümü, mutfak ve dış alanın bütünlüğünü pekiştiriyor.

 

Prestige, bu modelinde motoryat severlere tekne yerleşimi bakımından iki opsiyon sunuyor. İsteğe bağlı olarak bağımsız bir kaptan kamarası ya da aynı alana tender bot için garaj imkanı sunuyor. Tekne sahiplerine sunulan bir diğer seçim 3 kabin – 3 tuvalet seçeneği; standardın da 3 kabin 2 tuvalet olan teknenin dilenirse her bir kamarası ayrı bir yaşam alanına dönüşmesine olanak sağlıyor.

 

Prestige serisi kendi kulvarında attığı adımlar ve kalitesini ön plana koyan Prestige, markasını Türkiye pazarında önemli adımlar atarak göstermeye başladı. Bu adımlar, adeta Prestige’in kendi kulvarını oluşturmasına ve o yolda ilerlemesine yardımcı oldu.

 

Prestige 590’ı 23 Şubat-3 Mart tarihleri arasında CNR Avrasya Boat Show’daki TRIO DENİZ standında ziyaret edebilirsiniz.

 

Firma Bilgileri

Trio Deniz Araçları Ticaret A.ş
02165111000 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.