• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

HABER DETAYI

Kasım 5, 2019 2:09 pm

REPAINT AN İTİBARİYLE 4 ÜLKE PAZARINDA YER ALIYOR

REPAINT AN İTİBARİYLE 4 ÜLKE PAZARINDA YER ALIYOR

%100 esnek, dayanıklı, ve kolay uygulanabiliir akrilik boya REPAINT ile mümkün!

 

Denizcilik sektöründe 20 yıldan fazla bir süredir kullanıcı ihtiyaçlarını dinleyerek geliştirilen ürün ile pazara giren REPAINT, kullanıcıya P.V.C., deri, suni deri, ya da neopren yüzeyleri, kolay ve ekonomik bir yöntemle yenileme imkanı sunuyor. REPAINT, 2 yıldır pazarda olmasına karşın, Ispanya, Italya, Fransa, ve Yunanistan gibi 4 önemli pazara girerek başarısını kanıtladı.

 

Repaint ile şişme bot, usturmaça, döşeme ya da halat sargılarını yer değiştirme gereği duymadan, yerinde, profesyonel uygulamaya çok yakın bir sonuç alacak şekilde boyayabilirsiniz.

Boya, Beyaz, Krem, Gri, Kırmızı, Mavi ve Siyah olmak üzere, 6 renk seçeneğiyle 400 Mililitre ve 1 Litre’lik spreyler halinde hazır bulunuyor.

Uygulaması oldukça kolay; Yüzeyi basitçe zımparalayarak ya da yüzeye uygun olacak şekilde temizleyin;  temizlediğiniz yüzeyi silerek hazır hale getirin, ve uygulayın. Uygulama sonrasında yüzeyi 30 dakika kurumaya bırakın.  Mükemmel sonucu göreceksiniz.

Bu basit ve ekonomik olan özel uygulama, teknenizin görünümünü hızlıca daha üst sınıfa yükseltecek.

Repaint ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı info@repaintweb.com adresine yönlendirerek dönüş alabilir;  ya da www.repaintweb.com adresinden REPAINT ürünleriyle ilgili detaylı dökümanlara ulaşabilirsiniz.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.