• info@yachtlifetravel.com - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Aralık 14, 2018 1:43 pm

S.M Nakliyat ile Denizde Hissettiğiniz Güven Karada da Yanınızda

S.M Nakliyat ile Denizde Hissettiğiniz Güven Karada da Yanınızda

2003 yılından bu yana yurtiçi ve yurtdışında ağır nakliyat (gabari taşıma) alanında faaliyet gösteren S.M Nakliyat, proje taşımacılığı olarak da adlandırılan standartların dışındaki nakliyelerde uzmanlaşmıştır. S.M Nakliyat özel yat römorklarıyla yat ve tekneler için taşıma ve lashing hizmeti vermektedir.

 

S.M Nakliyat, genel olarak uluslararası proje taşımacılığı, ağır ve gabari ürünlerin taşımaları, liman ve gemi organizasyonları, rota planlaması ve yol keşifleri, karayolu eskortluk hizmetleri ve vinç hizmetleri gibi operasyonları başarıyla sürdürmektedir. R1, C2 ve Tehlikeli Madde Faaliyet belgeleri bulunan S.M Nakliyat, sahip olduğu ISO 9001 – 2000 Kalite Yönetim Belgesi’nin yanı sıra 14001 ve 18001 belgelerini almak için çalışmalarını devam ettiriyor.

 

Yat taşımacılığı alanında ileri teknoloji ekipmanları ve bu alanda uzmanlaşmış personeli ile hizmet veren firma, Türkiye’de gerçekleştirilen Boat Show fuarlarında geçmişten günümüze, etkin ve güvenli hizmeti uygun fiyatlarla müşterilerine sunuyor. S.M Nakliyat, hem üretici ve broker firmalarla hem de doğrudan tekne sahipleriyle çalışıyor.

 

Yat taşımacılığında daha çok yurtiçi faaliyetleri bulunan S.M Nakliyat, talep doğrultusunda Avrupa, Asya ve Ortadoğu’ya uluslararası taşımalar da yapmaktadır.

 

Yurtiçinde tüm Anadolu’da çalışmalar yapan S.M Nakliyat’ın Kocaeli Gebze’de bir adet tır parkı ile deposu bulunmaktadır. Yat nakliyelerini tamamıyla kendi araçlarıyla yapan firma, talebin fazla olduğu dönemlerde alt taşıyıcılardan da destek sağlıyor. Bugüne kadar taşıdığı en büyük boy tekne 32 metre olan S.M Nakliyat taşıma kapasitesini belli olanlarla sınırlandırmıyor. Firma yılda 200’den fazla teknenin elleçleme ve taşımasını yapıyor.

 

S.M Nakliyat, teknik altyapısı ve yenilikçi fikirleriyle projenin maliyetini azaltarak müşterilerini katma değer katacak şekilde etkin çözümler üretiyor. Yat taşımalarında özellikle sigorta konusuna dikkat eden firma, müşterilerinin değerlerine büyük önem vererek A’dan Z’ye tüm lojistik sürecini kendisi yönetiyor.

 

Firma Bilgileri

S.M Nakliyat
0 (216) 332 9131 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.