• info@yachtlifetravel.com.net - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

HABER DETAYI

Temmuz 6, 2018 7:34 am

Setur Marinaları’nda tekne sahiplerine sunulan avantajlar

Setur Marinaları’nda tekne sahiplerine sunulan avantajlar

Türkiye’deki lider pozisyonunu pazar payını büyüterek korurken, yurt dışında da marina sayısını artırarak uluslararası bir marka haline gelmeyi hedeflemekte olan Setur Marinaları, bu amaçla yurt içi ve yurt dışında ortaya çıkan imkanları yakından takip etmektedir.

Setur Marinaları’nda tekne sahiplerine sunulan avantajlar

Setur Marinaları, yeni kampanyalarında, yıllık sözleşmeli tekne sahiplerine eşsiz fırsatlar sunuyor. Bu eşsiz fırsatlardan en önemlisi, herhangi bir Setur Marinası ile yıllık sözleşme yapan müşterilerin, diğer Setur Marinaları’nda 30’ar gün ücretsiz konaklayabilmesi. Zincir marina olmamızın avantajını sunduğumuz kampanyamızda, müşterilerimiz, 30’ar günden toplamda 300 gün ek bir ücret ödemeden diledikleri marinamızda konaklayabiliyorlar. Yeni yılın ilk ayında başlattığımız bu avantajlar, sektörde ezber bozan yenilikler oldu ve Setur Marinas’ın 2018 yılının ilk 2 ayında katıldığı Londra, Düsseldorf ve Tuzla Eurasia Boat Show’larında beklentinin de üzerinde aktif satış yapma olanağı sundu. Sözleşme kapsamında müşteriler, ücretsiz ilave süre ve yol yardımı gibi önemli avantajlardan da yararlanabiliyorlar.

Zincir – Ücretsiz Konaklama ve Bağlama Ücretinde % 50 İndirim

Herhangi bir Setur Marinası ile yıllık sözleşme yapıldığında diğer Setur Marinaları’nda 30’ar gün ücretsiz konaklama hakkı ve sonraki 60 güne kadar konaklamalarda ise % 50 indirim imkanı sunuyor.

Gezerken Kazan – Yenilenen Sözleşmeye İlave Süre

Setur Marinaları, zincir kampanya kapsamında % 50 indirimli konaklayan teknelere yıllık bağlama sözleşmelerini yenilemeleri durumunda 30 güne kadar ücretsiz ilave süre kazanma imkanı sunuyor.

Yol Yardımı – Liftte % 50 İndirim

Yol yardımı kampanyası, bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan teknenin seyir halinde iken diğer bir Setur Marinası’nda karaya çıkma ihtiyacı oluşması durumunda, denizde ve karada ücretsiz konaklama ile birlikte lift hizmetinden % 50 indirimli yararlanma imkânı sunuyor.

Sadakat – Tekne Sahibinin Zincirdeki Kıdemine Göre % 2 ile % 25 Arasında İndirim

Sadakat kampanyası, yıllık bağlama sözleşmelerinde yatçıların kıdem yıllarına göre indirimler sunuyor. Birlikte geçirilen her yıl için % 2  olarak belirlenen indirim oranı, 10 yıl üzerindeki kıdeme sahip tekne sahiplerine % 25 e veren indirim imkanı sunuyor.

Ortak Lift Kullanımı –  Ücretsiz Karaya Çekme Hizmeti

Ortak lift kampanyası, bir Setur Marinası ile yıllık sözleşmesi olan ve belirli sebeplerle o marinada karaya alınamayan teknelere, başka bir Setur Marinası’nda ücretsiz karada konaklama ve çekme&atma hizmeti imkanı sunuyor.

Satılık Tekne – Satış Öncesi 2 Kez Ücretsiz Lift ve Satış Sonrası İndirim veya Sözleşme Devri

Satılık tekneler için en konforlu marina olan Setur Marinaları, yıllık sözleşmesi olan ve teknesini satışa çıkaran yatçılara sözleşme süresi içerisinde 2 kez ücretsiz çekme&atma, satış sonrasında ise kalan sözleşme süresini diğer bir Setur Marinası’na devretme hakkı ve 30 güne kadar % 50 indirimli konaklama  imkanı sunuyor.

Sözleşme Dizaynı – Kişisel Takvime Uygun Sözleşme

Sözleşmeni dizayn et kampanyası, yatçılara, kişiye özel takvimle, dilediği 2 veya 3 Setur Marinası’nda avantajlı fiyatlarla yıllık sözleşme imkanı sunuyor.

Yeni Sıfır Tekne – Yıllık Sözleşmede % 10 İndirim ve Ücretsiz Lift

Setur Marinaları, yeni sıfır tekne alan yatçıların, yıllık bağlama sözleşmelerine % 10 indirimle birlikte, ilk çekme-atma ve 1 ay karapark hizmetinden ücretsiz faydalanma imkanı sunuyor.

Günlük Sözleşmeni Yıllığa Çevir – Günlük Sözleşme Bedellerini Yıllık Sözleşmeden Mahsup Etme

Tekne sahiplerinin 15 güne kadar Setur Marinaları’nda kaldıkları günleri, yıllık sözleşmeye çevirme fırsatı veriliyor. Ayrıca, günlük sözleşmelere ödenen bedeller, yıllık sözleşmeden düşülüyor.

Kazan Kazandır – Arkadaşına Referans Olan Kazançlı Çıkıyor.

Setur Marinaları’nda yıllık sözleşmesi olan yatçılar, teknesi Setur Marinaları dışında konaklayan arkadaşlarını, herhangi bir Setur Marinası’nda yıllık sözleşme yapmaya davet ettiğinde, kendisi ve referans olduğu arkadaşı 1 ay ücretsiz ilave süre kazanıyor.

Setur Marina lokasyonları

Koç Topluluğu bünyesindeki Setur Marinaları, faaliyetlerine 40 yıl önce Çeşme Altınyunus Marina ile başlamıştır. Setur Marinaları, şu anda yurt içinde 10, Midilli’de 1 marina olmak üzere 11 marina ve toplam 6.004 adetlik kapasitesiyle Türkiye’nin lider ve en hızlı büyüyen marina zinciri durumunda.

Setur Marinaları:

Kalamış & Fenerbahçe, Yalova, Ayvalık, Çeşme, Kuşadası, Gökova Ören, Netsel Marmaris, Kaş, Finike, Antalya, Midilli

Sektöre sağlanan katkılar

Setur Marinaları’nın deneyimli kadrosu, alışılmış marina servisleri dışında; otel ve uçak rezervasyonları, çevre gezileri, araç kiralama, giriş çıkış formaliteleri ve yat sigortası gibi birçok konuda da müşterilere yardımcı oluyor. Setur Marinaları’nda bulunan alışveriş üniteleri, market ve restaurant gibi sosyal alanlar da ziyaretçilere keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor.

Setur Marinaları, aynı zamanda operasyonel gereksinimlere yönelik getirdiği yenilikçi yaklaşımları ile diğer marina işletmeleri tarafından da takip ediliyor. Denizciliği, deniz turizmini, yelken ve diğer deniz sporlarını tanıtmak, sevdirmek ve yaymak, Setur Marinaları’nın en önemli misyonları arasında. Bu misyonun bir gereği olarak, Yunanistan anakara ve adalarını da kapsayan Ege Yat Rallisi’ni düzenleyen Setur Marinaları, bunun dışında birçok yat yarışı ve organizasyonlarına, yelken kulüplerine ev sahipliği yapıyor. Marinalarda dalgalanan Mavi Bayraklar ise, çevre konusundaki duyarlılığının uluslararası standartlarını ortaya koyuyor.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.