• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Şubat 6, 2019 7:31 am

SIDEPOWER ürünleri Şubat ayı sonuna kadar kampanya dolayısıyla peşin ödemede %15 indirimli!

SIDEPOWER ürünleri Şubat ayı sonuna kadar kampanya dolayısıyla peşin ödemede %15 indirimli!

SIDEPOWER ürünleri Şubat ayı sonuna kadar kampanya dolayısıyla peşin ödemede %15 indirimli! EXTURN modellerinde ise son kullanıcıya özel %25 indirim fırsatı!

Denizcilik Sektörünün güvenilir şirketlerinden Denpar Makine’nın Türkiye Distribütörlüğü’nü yaptığı Side Power, manevra pervaneleri ve tekne dengeleme sistemleri (stabilizer) üretiyor. Manevra pervanelerinde üç farklı tip bulunuyor. Tünelli sistem, dıştan monte edilen modeller ve asansör sistem. Asansör sistemde manevra pervanesi teknenin içinde yer alıyor. İhtiyaç anında altındaki kapak açılıyor, manevra pervanesi aşağı iniyor ve görevini yapıyor. Sonrasında da tekrar yerine çekilerek kapak kapanıyor. Dolayısıyla teknenin altında sürtünmeye sebebiyet vermediği için özellikle performans yelkenlilerinde tercih ediliyor.

Tekne dengeleme sistemlerinin yanı sıra; su jetleri, klimalar ve soğuk odalar, yelken vinçleri ve ekipmanları, güverte vinçleri, pasarellalar ve çeşitli kapılar, tatlı su yapıcıları, su altı aydınlatma sistemleri, özel pervaneler ve akıllı denetim sistemleri gibi kategorilerdeki ürünleriyle dünyaca saygın pek çok marka Denpar kataloğunda yerini almaktadır.

Denpar fuara özel bir çok üründe kampanyalı fiyatlarla sizleri bekliyor.

  • YANMAR fuar süresince 9-110 Hp arası motorlar için peşin ödemede %10 indirim.
  • -35Hp balıkçı motoru 3.5/1 şanzımanlı özel indirimli fiyatı 3.500,00 EUR+ KDV. 2.5/1 şanzıman fiyat farkı: 400,00 EUR + KDV.
  • KOHLER Jeneratör için %10 indirim.
  • SIDEPOWER  Şubat Sonuna kadar kampanya dolayısıyla peşin ödemede %15 indirim &  EXTURN Modellerinde son kullanıcıya %25  özel indirim.
  • HARKEN fuara konulacak kampanyalı (%50 indirimli) ürün standı üzerindeki ürünler dışında standart ürünler için %15 indirim.
  • SPINLOCK ürünlerinde fuar süresince %15 indirim.
  • MAX-PROP pervane fiyatlarında fuar süresince %20 indirim.

 

Sadece CNR Yeşilköy Avrasya Boat Show’a özel olarak uygulanacak bu indirimlerden faydalanmak için Denpar standını ziyaret edin!

Denpar Makina 23 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında CNR Expo Fuar Merkezi Hall 07-C08’de yerini alıyor olacak.

 

 

Firma Bilgileri

Denpar Makine San. ve Tic. A.Ş.
0216 693 3535 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.