• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Temmuz 24, 2019 9:16 am

SIRENA MARINE’NİN YENİ AMİRAL GEMİSİ SIRENA 88 SUYA İNDİRİLDİ

SIRENA MARINE’NİN YENİ AMİRAL GEMİSİ SIRENA 88 SUYA İNDİRİLDİ

 

Türkiye’nin küresel tekne üreticisi Sirena Marine, üretimini RMK Marine’de gerçekleştirdiği yeni motoryat modeli Sirena 88’in lansmanını çok sayıda davetli ve tekne severin katılımıyla Tuzla’da gerçekleştirdi.  Sirena Marine’nin kendi know how ve insan kaynağıyla ürettiği Sirena 88’in tasarımı ise dünyaca ünlü tasarımcılar German Frers ve Cor D. Rover’ın imzasını taşıyor.

 

Türkiye’nin önde gelen gruplarından biri olan Kıraça Holding’in çatısı altında faaliyet gösteren Türkiye’nin ilk motoryat seri üreticisi Sirena Marine; motoryatta Türkiye’nin ilk seri yat üreticisi Sirena Yachts, yelkenlide ise Euphoria ve Azuree olmak üzere üç markasını kendi know how’ıyla üretip dünyanın dört bir yanına ihraç etmeye devam ediyor.

 

Yeni amiral gemisi Sirena 88 ile dünyanın tercih ettiği motoryat modellerine bir yenisini daha ekleyen Sirena Marine, İstanbul Tuzla’daki RMK Marine’de düzenlediği törenle yeni modelini suya indirdi. Sirena Marine CEO’su İpek Kıraç, Sirena Marine Direktörü Çağın Genç, Sirena Yachts Ürün Müdürü Tanıl Sürmeli, Sirena 88’in tasarımcıları Cor D. Rover ve German Frers’in de yer aldığı törene çok sayıda davetli ve tekne sever katıldı.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.