• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Şubat 17, 2020 11:42 am

Sıvı Seviye Sensörleri ile Sektörönün En İyisi Olma Yolunda

Sıvı Seviye Sensörleri ile Sektörönün En İyisi Olma Yolunda

İlk ve ilkel ölçüm tekniklerinden olan şamandıralı tip sensörler, sıvının kaldırma kuvveti ve manyetik seviye ölçüm prensibinden faydalanılarak geliştirildi. Basit yapısı, uzun ömürlü oluşu ve güvenilirliği ile birçok sıvının seviye tespitinde tercih sebebi haline geldi.

 

Kendini kanıtlamış bu çalışma prensibini; Hızmar Marin,  kendi bilgi birikimi ve işçiliğini  kaliteli komponentler ile harmanlayarak, kişiye ve projeye özel daha fonksiyonel ürünler üretiyor.

 

Firma, müşterilerinin yapılamaz olarak düşündüklerini gerçekleştirerek,  hem şirket bünyesine hem de ülkemize yeni değerler kazandırmak gayretinde.

Hızmar, seviye sensörleri görevlerini sıvı seviyesine bağlı olarak sensör borusu üzerinde hareket eden mıknatıslı şamandıra topu, boru içerisindeki elektronik devrede bulunan cam reed kontaklar vasıtasıyla gerçekleştiriyor.

 

Kontakların etkilenmesi ile oluşan elektriksel sinyalin;  Analog / Dijital gösterge, PLC monitoring sistem veya Kontrol/Kumanda panosuna iletilerek görsel sıvı seviyesi kontrolü, sesli veya görsel alarm ikazı, veya pompa-selenoid çalıştırma / durdurma işlemleri basitçe uygulanabilir.

 

Hızmar öncelikle bütün deniz araçlarına yapılan kaliteli, sağlam, özel imalat seviye sensörleri ile piyasada kendini kanıtlamış ve teslim edilen projelerde mühendislerin, proje sorumlularının, müşterilerin dikkatini çekmeyi başarmış. Hızmar’ın üretimini yaptığı seviye sensörleri, günümüzde alanlarında marka olmuş başta askeri alanlar, savunma sanayi alanları, deniz araçları, kara taşıtları, hava taşıtları, sanayi ve endüstriyel alanlar, seviye ölçüm ve seviye kontrol yapılmak istenen her yerde talep görmeye başladı.

Hızmar ürünleri siparişinize özel imalata alınarak, ISO 9001-2015  Kalite Yönetim Sistemi ile test/kontrol ve denetlemeleri yapılarak, TÜRK LOYDU tip onay sertifikası güvencesi ve 2 yıl firma garantisi ile hizmetinize sunuluyor.

 

35 yılı aşkın sektör tecrübesi ile Hızır AYDIN’ ın kurduğu Hızmar Marin Teknik “ÜRETEN TOPLUM YÜCELEN BİR TOPLUMDUR” ilkesiyle ülke ekonomisine karınca misali katkı sağlamanın gururunu yaşıyor ve imalatını yaptığı sıvı seviye sensörleri ile sektörünün en iyisi olma yolunda üretmeye ve AR-GE çalışmalarına devam ediyor.

Firma Bilgileri

Hızmar Marin Teknik
0 (216) 392 2421 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.