• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Haziran 12, 2020 11:42 am

SUNBRELLA TEKNE ÜRETİCİLERİYLE İŞBİRLİĞİNİ YENİ BİR DÜZEYE TAŞIYOR

SUNBRELLA TEKNE ÜRETİCİLERİYLE İŞBİRLİĞİNİ YENİ BİR DÜZEYE TAŞIYOR

50 yılı aşkın süredir teknelerin hem iç hem de dış mekanları için performans ve tasarımı harmanlayarak olağanüstü kumaş koleksiyonları  yaratan Sunbrella markası, bu alandaki tecrübesini tekne sahipleriyle paylaşarak, mükemmel teknelerin tasarımına ve performansına katkı sağlıyor.

 

Sunbrella düzenli olarak prestij sahibi tekne üreticilerinin ürünlerini geliştirmelerini sağlamanın yanı sıra bu alanda geniş bir perspektif kazanmak için işbirlikleri yapıyor.

 

Örneğin Fransız Waupuiez markası, Polanya’nın en büyük lüks yat üreticisi Delphia Yachts, İsveç’ten Nimbus,  dünyanın en büyük katamaran üreticisi Lagooon,  Norveç’ten  Windy, Fransa’dan  Nautitech Sunbrella’nın projelendirdiği işbirliklerinde önemli isimleri temsil ediyor.

 

Belirlenen modeller için tekne üreticilerinin tasarım ekipleriyle bir araya gelen Sunbrella tasarım ekibi, o tekne için ideal tasarımı nasıl yaratacaklarını belirliyor ve çalışmalar başlıyor.

 

Sunbrella ekibi kimi zaman tekne için özel desen ve renklere sahip kumaşlar üretiyor, kimi zaman mevcut koleksiyondan en uyumlu desen ve renkleri istenen sonuca göre nasıl bir araya getireceğine  karar veriyor. Çalışmaların sonunda tüm deniz severlerin hayalini kuracağı tekneler yeni sahiplerini bulmak için beğeniye çıkıyor.

 

Sunbrella Türkiye’de de benzer işbirlikleri için çalışmalar yapıyor.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.