• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Şubat 8, 2019 2:58 pm

TEKNE DEKORASYONUNUN ÖZGÜN, YENİLİKÇİ VE GÜVENİLİR ADRESİ “İCA”

TEKNE DEKORASYONUNUN ÖZGÜN, YENİLİKÇİ VE GÜVENİLİR ADRESİ “İCA”

İCA 25 yılı aşkın tecrübesi ile yat döşeme-dekorasyon alanında birçok tekne sahibine ve yat üreticisine hizmet vermektedir. Modern ve klasik tarzda iç ve dış mekan kullanımına uygun mobilya ithalatı yapan firma halıdan, döşemelik/ tentelik / perdelik kumaşa, yatak örtülerinden, aydınlatmalara, dekoratif yastıklardan, aksesuarlara, tümü tasarım olan tamamlayıcıları özenle seçerek sizlere sunuyor.

Kişiliğinizi ve stilinizi yansıtırken, yoğun güneş ve nem içeren tekneleriniz için dış mekanda kullanıma uygun tüm mobilyalar 4 mevsim kullanıma elverişli, tekstiller ise su itici ya da geçirmeme özelliğine ve solmazlık garantisine sahip.

 

 

 

Estetik ve teknik performansın üstün işbirliği… Dünyanın bir numaralı tekne kumaşı markası Sunbrella®…

 

50 yıl önce ABD’de yaratılan Sunbrella® Marine şu anda teknelerde kullanılmak üzere tasarlanmış kumaşlarda dünya standardı olarak kabul edilmektedir. 110’dan fazla ülkede pazarlanan ve tekne sektöründeki ileri gelen markaların sıkça tercih ettiği bu yüksek katma değerli teknik kumaşlar, üst düzey performansı ile iç mekan dekoratörününkine benzer rafine bir stil ile buluşturuyor. Sunbrella® Marine, 9 farklı seri ve 146 lüks referans ile teknecilik dünyasında şu anda mevcut olan en büyük kumaş koleksiyonunu oluşturuyor. Son üretimin bir numaralı kumaşı, Sunbrella® Supreme şimdiden büyük ün kazanmış durumda. Bu tasarımın gelişmiş teknik ve estetik özellikleri benzersizdir. Kumaşın alt kısmı üst kısmıyla kontrast oluşturacak şekilde kadifemsi bej bir yüzeyle kaplanmıştır. Bu sayede teknedekiler tentenin altında ideal ışık koşullarına ve keyifli bir atmosfere sahip olurlar. Tamamen su geçirmezlik özelliğiyle donatılan bu yenilikçi üretim, Sunbrella® Supreme’i örtü, bimini ve güverte köprüsü için mükemmel bir seçim haline getirmektedir.

 

Teknolojinin ilerlemesi, ihtiyaçların artması doğrultusunda hem tekne tasarımları, hem de tekne içi dekoratif tasarımlar, gün geçtikçe kullanıcının beğeni çerçevesini genişletmeye yönelik hazırlanıyor. İtalyan Ethimo, Alman Dedon, İngiliz Gloster gibi markalar ev yaşamına kattığı yüksek lüks değerdeki tasarım anlayışını tekne yaşamına da taşımakta. Uluslararası dış mekan dekorasyon arenasının en büyük markalarının seçme modelleriyle, stil sahibi ve ilham veren tekneler yaratmak artık çok kolay. Dayanıklılık, hareket kolaylığı sağlama, maksimum depolama ve hafiflik gibi özellikleriyle deniz yaşamına aşık tekne sahiplerinin ilk tercihi arasında bu ürünler bulunuyor.

Elaine Smith… Yağmur, güneş ve lekelere dirençli lüks iç/dış mekan dekoratif yastık serisi… Son koleksiyonunda bulunan tasarımlarında Paris, Roma ve New York’un moda pistlerinden/podyumlarından ilham almıştır. Elaine Smith’in yumuşak ve şık yastıklarının hepsi, zengin renkler ve çeşitli desenlerde tasarlanmış, teknik yönden gelişmiş kumaşlar kullanılarak elde üretilmiştir. Açık mekanlarının en az kapalı olanlar kadar şık ve güzel olmasını isteyenler için iç mimarların, otel ve tekne endüstrisinin favorisi olan yastıklar şu an teras ve güvertelere son rötuşları ile görsel bir değer katmaktadır.

  

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.