• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Nisan 2, 2020 6:41 am

TEKNE VE TERSANE ÇALIŞMALARINIZA UYGUN KIYAFETLER İLE SEKTÖRÜNÜZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

TEKNE VE TERSANE ÇALIŞMALARINIZA UYGUN KIYAFETLER İLE SEKTÖRÜNÜZE ÖZEL ÇÖZÜMLER

Backtosail, uzun yıllardır yat sektöründe yer alan tecrübeli bir ekip ile birlikte yat sektöründe ihtiyaç duyulan personel kıyafetlerinin tedariğini teknolojik, kaliteli ve modern tasarımlara sahip ürünler ile sağlıyor.

Firma, sektörde özellikle sezon içerisinde yaşanan kıyafet problemlerini tespit ederek işe başladı.  Bu süreçte yat kaptanlarıyla yapılan fikir alışverişleri, firmanın tekstil alanındaki geçmiş tecrübesi ve yaptıkları AR-GE çalışmaları neticesinde sorunlara kalıcı bir çözüm getirdi.

Bactosail, kısa süre içerisinde İstanbul’un yanı sıra Bodrum, Marmaris,  Göcek gibi yat sektörünün merkez noktalarına kadar müşteri ağını genişletti. Kullanıcı memnuniyeti ve teknenin prestijine odaklanarak üretim yapan firma modern tasarımlar ve kolay hareket kabiliyeti sağlayan yeni nesil kalıplar ile bir adım önde.

Firma, şort, t-shirt, polar ve su geçirmez montlar gibi her türlü ortam ve çalışma şartlarına uygun geniş ürün yelpazesi, teknolojik kumaşlar, modern tasarımlar ve yeni nesil kalıplar kullanarak kaliteden taviz vermeden ürettikleri tamamı yerli kıyafetler ile ihtiyaç duyulan rahatlık ve şık görünümü bir arada sunuyor… Ayrıca müşterilerin istekleri doğrultusunda tekne adı veya logosuna özel tasarım çalışmaları yaparak tarzınızı kıyafetlerinize taşıyorlar..

DRY TOUCH® Teknolojisi ile Nefes Alan Bir Kıyafetiniz Var!

Bactosail tarafından sektöre sunulmuş olan ileri teknoloji ürünü, 5 kesitli hava kanallarına sahip özel ipliklerden üretilen DRY TOUCH® performans kumaşları sayesinde hava dışarıdan içeriye, nem ise içeriden dışarıya aktarılarak üstün performans ile birlikte sağlıklı bir kullanımı da beraberinde getiriyor.

Vücutta oluşan nem transferini pamuklu ürünlere göre 10 kat daha hızlı yapan, daha hızlı kuruyan ve ütü gerektirmeyen teknolojik kıyafetler ile yat personeline maksimum seviyede konfor, esneklik aynı zamanda şık bir görünüm kazandırıyor. Üretilen ürünler özel ve taklit edilemez DRY TOUCH® etiketleri orjinallik testleri yapılarak kullanıcıyla buluşturuluyor. Yat personel kıyafetlerinin yanı sıra Bactosail, marina ve tersane çalışanları için de çalışmalar yapıyor. Kurumsal kimliklerini çalışma kıyafetlerine aktarmaları sağlayan firma,  kullanıcıların fikirleri doğrultusunda özel üretim gerçekleştiriyor.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.