• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Aralık 27, 2019 6:29 am

Tekneler için masa, sandalye ve aksesuar tasarımları

Tekneler için masa, sandalye ve aksesuar tasarımları

 

Tekne kullanımına yönelik özel, uygun fiyatlı fakat kalite ve estetikten ödün vermeyen tasarımlar

 

Bugüne kadar tekne kullanıcıları masa, sandalye ve aksesuar konusunda yabancı üreticilerin sunduğu, yüksek fiyatlı standart ve basit modelleri kabullenmek durumunda kalıyorlardı. Alternatif aradıklarında ise genellikle yine pahalı ve özel isteklere cevap veremeyen modellerle karşılaşıyorlardı.

Mia Marin, tekneler için özel olarak her ölçüye ve özel isteğe uygun olarak masa, sandalye ve aksesuar tasarımlarını üreten Türkiye’deki ilk ve tek marka.

 

Mia Marin teknenizin ölçülerine göre size özel yaşam alanları sunuyor

 

Alanında uzman iç mimar ekibiyle, her teknenin farklı ölçü ve oturma düzenini göz önünde bulundurarak kişiye özel çözümler sunuyor. 1 ila 3 hafta gibi kısa bir sürede imalatını gerçekleştirdikleri ürünler denizdeki korozyona, yıpranmaya, her türlü hava koşuluna, güneşe, ısıya, neme dayanıklı Birmanya Teak, 316L paslanmaz çelik ve Qualanod sertifikalı alüminyum malzemelerden üretilen Mia Marin Collection, Türkiye’de ilk defa tekneler için çok çeşitli masa, sandalye, şezlong ve aksesuar gibi tasarım ürünlerini bir arada tutuyor.

 

Teknelere özel tasarlanmış mobilya grupları arasında her ölçüye uygun katlanabilir çok fonksiyonlu masalar, hem rahatlığı hem depolama açısından tasarlanmış rejisör sandalyeler, yine katlanabilir olmasıyla depolamada kolaylık sağlayan şezlonglar ve 316L paslanmaz ve Birmanya teak malzemeden çeşitli aksesuarlar yer alıyor. Bu aksesuarlar arasında tabure, sehpa, tepsi, ayakkabılık, şişelik vb. ürünler bulunuyor.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

  • Pınar Yavuz Aralık 28, 2019 7:12 am CEVAPLA

    Gerçekten Uygun fiyatlı çok kaliteli ürünler. Bu alanda büyük bir eksikliği giderdiler