• info@yachtlifetravel.com - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Ekim 25, 2018 6:04 pm

The Bodrum Cup İstanbul etabı şampiyonları kupalarına kavuştu!

The Bodrum Cup İstanbul etabı şampiyonları kupalarına kavuştu!

The Bodrum Cup 30. yılına özel İstanbul etabı ile büyük ses getirdi.  Uluslararası bir deniz festivali olan The Bodrum Cup’ın Amerikan Hastanesi, Four Seasons Hotel ve Yalıkavak Marina gibi çok önemli sponsorlarıyla 13 Ekim’de İstanbul’dan start verdi. 22 Ekim gecesi Yalıkavak’da geleneksel Kampana Töreni ile Bodrum etabı açılışı yapıldı ve İstanbul etabının kazananlarının ödülleri verildi.

Ardında Kenan Doğulu, The Bodrum Cup’ın ilk gününde yelkencilere ve Bodrum halkına unutulmaz bir gece yaşattı.

Ödül töreninden sonra ise, American Hospital The Bodrum Cup’ın kampana töreni gerçekleşti. Organizasyonun Bodrum’daki yarışlarının başlangıcını temsil eden bu geleneksel etkinlikte The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal ve The Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras, konuşma yaptı.

SOSYAL SORUMLULUK VE İYİLİK ÖN PLANDAYDI!

American Hospital The Bodrum Cup yarışları, 24 Ekim Çarşamba günü Prof. Dr. Galip Beygü İsen Etabı, 25 Ekim Perşembe günü Anadolu Sigorta Etabı, 26 Ekim Cuma günü Amerikan Hastanesi Etabı ve 27 Ekim Cumartesi günü Opet Etabı’ndan oluşuyor.

Kampana töreninde konuşan The Bodrum Cup Organizasyon Komitesi Başkanı Süleyman Uysal ve The Bodrum Cup Onursal Başkanı Erman Aras, tarihi bir ana imza attıklarını ve 30 yıl boyunca Bodrum’un ve Türkiye’nin tanıtımına sağladığı katkıları ve uluslararası boyutunu ele aldı.

American Hospital The Bodrum Cup Kampana Töreni’nin ardından sahneye çıkan Kenan Doğulu, organizasyonun 30. yılında muhteşem performansıyla izleyenlere tadına doyulmaz bir akşam yaşattı.

Bu konserden elde edilen gelir, The Bodrum Cup’ın kurucularından Prof. Dr. Galip Beygü İsen’in anısını yaşatmak ve eğitime verdiği önemi ölümsüzleştirmek için oluşturulan Prof. Dr. Galip Beygu İsen-The Bodrum Cup Eğitim Fonu ile Türk Eğitim Vakfı’na bağışlanacak.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.