• info@yachtlifetravel.com - info@kuzeymedya.com.tr
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Kasım 27, 2018 2:19 pm

TÜM ZAMANLARIN EN GELENEKSEL TASARIMI: ALEN 55

TÜM ZAMANLARIN EN GELENEKSEL TASARIMI: ALEN 55

Tüm zamanların geleneksel tasarımına, hız ve pratiklik kazandıran son teknoloji kullanılarak günümüz modern çizgileriyle daha fazla ve daha geniş paylaşım ve yaşam alanlarının sağlandığı Alen 55’in genelinde Alen Yacht’ın tasarım ve üretim tecrübesini görmek mümkün!

Geniş ve kullanışlı güvertesi, iki veya üç kabin opsiyonlu iç yerleşimiyle konforlu ve ferah bir yaşam alanı sağlıyor. Dinlenmek, sohbet etmek için gün boyunca herkesin bir arada vakit geçirebileceği geniş bir sosyal alan mevcut.

 

 

Ana güverteyle birlikte baş ve kıç güvertelerde, geniş güneşlenme alanları, oturma alanı ve bar bölümü bulunuyor. Karşılıklı L oturma bölümünde masalar birleştirilerek daha büyük bir yemek masası elde edilebiliyor. İç mekânda bulunan alt güvertedeyse biri master, diğeri misafir olmak üzere iki kabin bulunuyor. Teknenin üç kabinli versiyonu da mevcut. Üçüncü kabin opsiyonunda, lounge bölümü için ayrılan alan, ikinci bir misafir kabin olarak düzenlenebiliyor.

 

  

 

Son teknolojik navigasyon donanımına sahip kontrol panelinde, çapayı kullanmak için kişiye özel bir buton mevcut. Kıç güvertede bulunan hidrolik iskele aynı zamanda yüzme merdiveni olarak kullanılıyor. Bir mürettebat kabini ya da ekstra yatak odası dâhil edilebilir. Lounge’ da bulunan kanepe çift kişilik ranzaya dönüştürülebilir. Kabinlerde geniş depolama alanları var. Tik döşeme, deri duvar panelleri ve lake yüzeyler sıcak ve doğal bir ortam yaratıyor

 

 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Gövde malzemesi: full kompozit (Airex)

2x VOLVO IPS 800 motorlarla seyir hızı 30 knot, en yüksek hızı 35 knot.

Yakıt Kapasitesi:2150 lt.

Su Kapasitesi:500 lt.

Tam Boy: 16.80 metre

En: 4.80 metre

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.