• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Haziran 1, 2020 11:44 am

TÜRKİYE’DE BİR İLK: AIRBUDDY İLE TÜPSÜZ DALIŞ

TÜRKİYE’DE BİR İLK:  AIRBUDDY İLE TÜPSÜZ DALIŞ

Bisikletinizi garajınızdan çıkardığınız, sörf tahtanızı alıp sahile gittiğiniz veya basketbol topunuzu aldığınız andan itibaren sevdiğiniz sporun tadını çıkarabilirsiniz. Ne yazık ki, sadece dalış tüplerinizi alıp kolayca dalışa gidemezsiniz.

 

Dalış sporu, bugüne kadar, çok fazla hazırlık ve lojistik gerektiriyordu. Dalış tüplerinizi hava ile dolduracak eğitimli bir uzmana ihtiyacınız vardır. Bu yüzden hemen hemen tüm dalgıçlar dalış merkezlerinden dalış tüplerini kiralamaktadır. Bu, en yakın dalış merkezini bulmak, dalış tüplerini aramak, ayırmak, almak ve iade etmek anlamına gelir, üstelik hepsi zaman alır ve maliyetlidir. Böylece 45 dakikalık basit bir dalış keyfi kolayca yarım gününüzü alabilir.

 

AirBuddy, dalış sporlarını sevenler için, hazırlık sürecini kolaylaştırmak, zaman ve masrafı ortadan kaldırmak üzere tasarlandı. AirBuddy şnorkel ve tüplü dalış yanında size müthiş bir alternatif sunuyor. AirBuddy ile dalış tüpleri gerekmeden 12 m. derinliğe kadar 45 dakikalık dalış süresine sahip olursunuz. AirBuddy tüplü dalış ekipmanlarına göre %75 daha hafiftir. AirBuddy, 9,5 kg. ağırlığı ve küçük boyutları ile dünyanın en küçük, en hafif dalış ekipmanıdır. Yapmanız gereken tek şey, pilleri şarj denize girmek. Hortumlarını bağladıktan sonra dalışın tadını çıkarmak için hazırsınız! Ağır dalış tüplerinin kiralanması ve taşınması yok, hantal ve karmaşık donanım yok. Küçük bir bavulla uçakta da taşıyabileceğiniz AirBuddy tatillerdeki mükemmel arkadaşınız olmaya aday.

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.