• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Kasım 23, 2018 9:07 am

Türkiye’nin ilk seri yat üreticisi Sirena Marine, Türkiye’de Dünya Markalarına Öncülük Ediyor

Türkiye’nin ilk seri yat üreticisi Sirena Marine, Türkiye’de Dünya Markalarına Öncülük Ediyor

 

Kıraça Holding bünyesinde kurulan Sirena Marine, 2006 yılından bu yana denizcilik ve otomotiv raylı sistemler sektöründe faaliyet göstermektedir. Dünyaca ünlü İtalyan motoryat üreticisi Azimut-Benetti Grubu ile yaptığı işbirliği sonucunda  Türkiye’nin ilk seri yat üreticisi haline gelmiştir. Şimdiye kadar 300’ün üzerinde motoryat ve 150’nin üzerinde de yelkenli tekne üreten Sirena Marine, Türkiye’de dünya markaları oluşturmayı hedeflemektedir.

 

Sirena Marine, Rob Humphreys ve Germán Frers gibi dünyanın önde gelen yat ve gemi tasarımcılarının yeteneğini,  zaman içerisinde kazandığı üretim deneyimi ve mühendislik alanındaki bilgi birikimi ile bir araya getirmektedir.

 

Üretimde kaliteli ve doğru yaklaşımı benimseyen, uzmanlığının farklı sektörlerde de meyve verebileceğini keşfeden Sirena Marine; raylı sistemler, otomotiv, savunma sanayi ve iş makineleri sektörlerinde de kompozit ve paslanmaz parça üreterek üretim faaliyetlerini geliştirmiştir. Firmanın kimliğini oluşturan ileri teknoloji alanındaki iddiası ve yarattığı uluslararası markalar günümüzde Avrupa’dan Amerika’ya, Avustralya’dan Japonya’ya dünyanın her yerinden müşterinin ilgisini çekmektedir.

 

#WorldYachtTrophies’de Sirena 58  ile ‘En İyi Çıkış Yapan’ tekne ödülünü kazanan Sirena Yachts,  Azuree ve Euphoria markalarının yanı sıra; yakın zamanda Sirena Yachts markasıyla motoryat sektöründe de yerini almıştır.

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.