• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Nisan 4, 2019 6:31 am

TYBA Yacht  Charter Show en iyi Charter yatlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor

TYBA Yacht  Charter Show en iyi Charter yatlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor

TYBA Yacht  Charter Show, ikinci senesinde  Doğu Akdeniz’in en iyi Charter yatlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

2018 Yılında ilki başarıyla gerçekleştirilen TYBA Yacht Charter Show, ödüllü Yalıkavak Marina’da 9-12 Mayıs tarihlerinde ikinci kez gerçekleştirilecek. TYBA Yacht Charter Show ile Türkiye’nin ve Doğu Akdeniz’in eşsiz tekneleri Yerli ve Yabancı Brokerların katılımıyla görücüye çıkarak 2019 Yaz sezonunun açılışını başlatacak.

 

TYBA Yacht Charter Show’un  ödüllü ev sahibi Yalıkavak Marina

 

TYBA Yacht Charter Show’un  ev sahibi Yalıkavak Marina, Süper Yat Marinaları kategorisinde İngiliz The Yacht Harbour Association (TYHA)’nın 2018 Altın Çapa ödülü, 5 Altın Çapa sertifikası ve 2018-2019 yılı, Dünyanın En İyi Superyacht Marinası ödülüne layık görülmüştür. Bu prestijli ödül TYBA Charter Show’un dünya çapında tanıtlmasına katkıda bulunmuştur.  Yalıkavak Marina, 135 metre uzunluğa kadar olan ve 620 yat kapasitesi ve Super Yacht tesisleri ile her boyuttan yatları ağırlayabilme kapasitesi ile TYBA Charter Show’u bölgenin önemli bir yatçılık etkinliği haline gelmesinde önemli rol oynamaktadır.

 

 

Tüm Yat İşletmecileri, Broker ve Acenteleri Derneği tarafından düzenlenecek olan 2. TYBA Yacht Charter Show ile, Uluslararası Yat Charter firmalarının ve Türk firmalarının, yerli ve yabancı teknelerle bir araya gelerek iş hacimlerinin karşılıklı olarak çoğaltılması hedefleniyor. Türkiye’deki Yatları ve personellerini incelemek, dünya çapındaki Yat Charter firmaları, Broker firmaları ve yatlarla tanışmak, yöneticileri, servis sağlayıcıları ve yatırımcıları bir araya getirmek için mükemmel bir fırsat sunan TYBA Yacht Charter Show’a 60 Lüks Yat ve 20 ülkeden 150 yabancı ve Türkiye’den 200’ün üzerinde broker katılımı beklenmektedir.

 

Türkiye’nin en lüks Charter Yatları, TYBA Yacht Charter Show’da…

 

Geleneksel olarak inşa edilmiş ve Türkiye dışında da faaliyet gösteren ticari yatlar, heyecan verici tatil fırsatları sunma ve müşterilere tüm bütçe aralıklarında seyahat deneyimi yapma fırsatı vermektedir. Bu fırsatı Uluslararası Yat işletmecilerine duyurmak ve yerinde göstermek hedefinde olan TYBA Yacht Charter Show ekibi, ayrıca etkinliğimizde sergilenecek yatların büyük bir kısmının yerli yapım olması açısından, Türk Yat İnşa sektörünün ürettiği bu guletler ve motoryatlar gelenle broker ve misafirler vasıtası ile dünyaya tekrar tanıtılmış olacaktır.

 

Etkinlik programı dahilinde ‘’Açılış Gecesi’’ ve ‘’Gala Yemeği’’ davetleri ve son akşam ise “Crew Party”,  katılan yatlarda verilecek Türk mutfağının tanıtımını sağlayacak yemekler, geçen sene çok başarlı geçen  yat show’larının olmazsa olmazı şefler yarışması, yatlarda Yacht Hop partileri, Türk kıyılarındaki yat rotaları ve sektör ile ilgili konuların tartışıldığı seminerler de olacaktır.

Uluslararası yatçılık dünyasına önemli bir katkı yapmakta olan ve bu sene daha yüksek bir katılımla gerçekleştireceğimiz  TYBA  Yacht Charter Show, Akdeniz çanağında gerçekleştirilen Barcelona MYBA Charter Show ve Nafplion Mediterranean Charter Show gibi benzer etkinliklerle beraber dünya yatçılık takviminde artık yerini almıştır.

 

TYBA CHARTER SHOW 2019

9 – 12 May 2019

Yalıkavak Marina, Bodrum

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.