• info@yachtlifetravel.com
  • +90 530 181 71 46

HABER DETAYI

Aralık 25, 2019 6:45 am

West Marine Göcek ile Kalite ve Memnuniyetin Keyfini Çıkarın

West Marine Göcek ile Kalite ve Memnuniyetin Keyfini Çıkarın

30 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle West Marine, sektördeki son derece olumlu bilinirliğini, yüksek hizmet kalitesi, müşteri odaklı çalışması, servislerinin garantili olması, sürekli kendini yenileyen ve eğitimlerini aksatmayan güler yüzlü personeli, iş disiplini ve takım çalışması sayesinde başarıyla sürdürmeye devam ediyor.

 

 

 

 

Geçmişten geleceğe West Marine güvencesi ile…

West Marine Göcek, yatçılık sektöründeki markalaşma ve ticari itibarını yüceltme konusundaki başarısıyla adından sıkça söz ettirerek, bugünlere gelmiş ve aydınlık bir geleceği vizyon edinmenin gururuyla, güçlükler karşısında yılmadan faaliyetlerine devam etmiş. West Marine’in yaptığı işler şöyle:

 

Teknik Servis

Tüm Motor ve Mekanik Servisleri; Genel Bakım ve Tamirleri, Elektrik ve Elektronik, Paslanmaz Krom İşçiliği, Su Yapıcı Servisi West Marine bünyesinde sağlanan servisler arasında.

 

Deniz Malzemeleri

West Marine; Volvo Penta başta olmak üzere, Yanmar, Kohler, Onan, FisherPanda, ZF gibi sektörün değerli markalarının yetkili servisi.

 

Tekne Bakım Hizmeti

West Marine, 1 Mağaza, 3 teknik servis atölyesi ve tam donanımlı mobil teknik servis araçlarıyla başta Ege ve Akdeniz bölgesi olmak üzere Türkiye’nin tüm bölgelerinde ve yurt dışında hizmet veriyor.

 

Firma Bilgileri

West Marine Göcek
+90 252 645 1292 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.