• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

Haber Detayı

Eylül 14, 2018 12:41 pm

YENİ ALEGRIA 67

YENİ ALEGRIA 67

Engin maviliklerde lüks konforu yaşayabileceğiniz muhteşem bir katamaran Alegria 67.

Teknolojinin ve tasarımın en üst seviyesinde yaratılan elegan gövde hatları ile hemen dikkat çeken şık yapısı onu diğerlerinden farklı kılıyor.

Zihninizde canlandırabileceğiniz  en harika evin tüm detaylarını sizlere ve misafirlerinize sunmaya hazır . Adeta Ön güverte de jakuzi ile donatılmış muhteşem bir veranda, geniş güneşlenme yataklarını içeren flybridge , harika konfor sunan bir teras ve mutlak hakimiyet sağlayan çift navigasyon mahali. Arka kokpit alanı barbeküsü, hidrolik deniz platformu dinlenme ve yemek alanları ile tam bir beach clup .  Geniş ferah işlevsel bir kokpit alanını   kusursuz bir bütünlükte tamamlayan panoramik salon. Mükemmel  yaşam tarzının ayırt edici özelliklerini sunuyor.

Kendinizi kısıtlamadan yaşam ve uzun seyirleri onunla planlayabilir hayatınızı ve zevklerinizi onunla yaşayabilirisiniz.

Alegria 67 farklı yerleşim modelleri ile her türlü kullanıma konfordan vazgeçmeden cevap verecek şekilde tasarlandı. Arzu ederseniz Mutfak yerleşimini aşağıya alabilirsiniz. 4 5 yada 6 kabin versiyonlarına ilave olarak mürettebat kabinleri ayrıca burunlarda konumlandırılmıştır. Owner kabin versiyonunda kabine hem salondan hemde ön güverteden geçiş verilmiştir.

Yaşam tarzınızdan ödün vermeden ulaşabileceğiniz her yere harcayabileceğiniz tüm zaman YENİ ALEGRIA 67 ile mümkün…

 

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.