• info@yachtlifetravel.com
  • 0212 272 54 02

HABER DETAYI

Temmuz 8, 2019 2:39 pm

YENİ CUSTOM LINE 106′

YENİ CUSTOM LINE 106′

 

Francesco Paszkowski Design tarafından gerçekleştirilen yeni planya yelpazesinin ikinci üyesi, Ancona’daki Ferretti Group Super Yacht Tersanesinde suya indirildi: Burası tüm Custom Line üretim işlemlerinin gerçekleştiği dünya standartlarında bir tesis.

 

Custom Line 106′, Francesco Paszkowski Tasarım stüdyosu, Ferretti Group Mühendislik Departmanı ve mühendis Piero Ferrari’nin önderlik ettiği Ürün Strateji Komitesi arasındaki ortaklıktan doğmakta. Titizlikle gerçekleştirilmiş pürüzsüz çizgiler ve sade sofistike özellik içerisinde harmanlanmış büyük alanlara sahip olacak şekilde, yeni bir ufuk barındırarak sahiplerine eşsiz bir konfor sunuyor.

 

Omurgada ve gövdede yer alan çizgilerin tasarımı, markanın planya yelpazesinde en son modellerinin olağanüstü hidrodinamik performansını çoğaltmasına ve geliştirmesine yardımcı oluyor. Yüzeyler ile alanlar arasındaki sınırları kıran mimari bir denge görünümünde birbirleriyle iç içe geçerken, minimalist bir tasarım iç ve dış mekanları kapsıyor.

 

Büyük, birbirine bağlı zemin yüzeyleri (toplamda 220 m2) Custom Line 106’nın diğer bir ayırt edici özelliği. Bu birinci ünitedeki tüm iç tasarım programı, Custom Line’nın ünlü, kişiye özel tarzına, uygun olarak sahibinin gereksinimlerine mükemmel olarak uyacak şekilde özelleştirilmiş.

 

Geniş ve tam-yüksek pencereler sayesinde, ana güvertenin iç kısımları doğal ışıkla yıkanıyor. Tam enli kaptan kabini ön güvertede ve alt güvertede dört standart kabin bulunuyor: Tamamı bağımsız banyolu olmak üzere, tekne ortasında iki adet VIP kabini ve ön kısmında iki adet ikiz kabin yer alıyor.

 

Ferretti Group CEO’su Alberto Galassi Custom Line 106’ ile ilgili şunları ifade ediyor: “Evlerde olduğu gibi, söz konusu husus en iyi yatlar olunca, sadece satın almak yerine, onları yapıyorsunuz. Bu, Custom Line’da olmanın ve yaratmanın en önemli duygusudur.” Alberto Galassi sözlerine şöyle devam ediyor: “Custom Line 106’nın denizcilik ve estetik ifade açısından özellikleri inanılmaz derecede zengindir, çünkü çok yetenekli insanların seslerine ve ilhamlarına dayanmaktadırlar. Tekne sahiplerinin ve ailelerinin özel gereksinimlerinin karşılanmasını sağlamanın tek yolu budur. Bu da, alanda yeni bir temel belirleme garantisi verilen yatların yükselişine yol açmaktır.”

 

Custom Line 106′, belirli bir seçkin yat sahipleri grubu için olmak üzere, özel bir etkinlikte, ilk kez Haziran ayında Venedik Boat Show’da sunuldu. Resmi prömiyeri ise Eylül ayında Cannes Yat Festivali’nde yapılacak.

 

 

Firma Bilgileri

DENTUR TURIZM VE YATCILIK TICARET A.S.
+ (90)-212-2750755 Firmaya Git

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.